Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy ma megismerk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ma megismerkedtem egy lánnyal és rögtön megfogott benne valami pedig nem olyan nagy szép és mégis aztakarom hogy újra találkozzunk stb?

Figyelt kérdés
2008. aug. 9. 00:56
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Szerelem első látásra?!

Szerintem :)

2008. aug. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokszor nem az számít,hogy valaki nagyon szép legyen.Lehet a belső kisugárzása fogott meg inkább(a stílusa pl vagy bmi) és abból is lehet szerelem.Lehet,hogy kis idővel itt is az lesz kialakulóban esetleg...Bármi lehet.
2008. aug. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen már előfordult velem is, a haverokkal is. Így működünk. Egyes tudósok a kémiával magyarázzák, de 100 százalék pontos magyarázatról nem tudok.
2008. aug. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
So kesetben úgy van, hogy ha nem annyira szép a lány, de az esze, meg a szíve a ,,helyén van" :D lehet sokkal értelmesebb mint egy olyan aki keni-feni magát
2008. aug. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az a lényeg, hogy kifejezzetten szép legyen egy lány. A kisugárzás a fontos:)
2008. aug. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!