Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért közömbös irántam mostaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért közömbös irántam mostanában a párom illetve miért nem viszonyul máshogy hozzám? 20 éves/lány

Figyelt kérdés

Ha vele vagyok, akkor folyamatosan gépezik, nem érezteti, hogy fontos vagyok neki, vagy hogy szeret. Mondhatni, hogy észre sem veszi, hogy ott vagyok én is.

Nem érti, meg, hogy kicsi meghittségre vágyom.

Pedig próbálok több oldalról nyitott lenni felé: leülök vele játszani, benne vagyok minden ő általa tervezett programban. De ő nem ilyen nyitott felém. Van, hogy egy filmet is úgymond " ki kell könyörögni". Pedig már 2 éve együtt vagyunk. Én minden dolgát próbálom tolerálni, de ő nem így van vele. Mintha teher lenne neki. Még egy óra velem való foglalkozás is. S a szex is ritkult, ami szerintem két év után nem kéne még.



2013. jan. 24. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
ezt vele beszéld meg! kérdezz rá
2013. jan. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

beszélj vele: mi a kókadt kukkac van apuskám?

valamiért hűl a kapcsolatod

sex ilyen idősen inkább sok kéne legyen

2013. jan. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok és nem tudok mit tenni.
2013. jan. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 2 év 3 hónapja vagyok együtt a barátommal. Szerintem az nem a legnagyobb gond,hogy a szex megritkult,nekünk volt olyan időszakunk,mikor 2 hónapon keresztül alig-alig szeretkeztünk. Na,ez nagy hullámvölgy volt,de mivel szerelmesek voltunk/vagyunk,átvészeltük,és most újra gyakori a szeretkezés.:) Azt nem írtad,mi az oka annak,hogy kevesebb a szex,de ha néha szexi ruciba bújsz,vagy csak szexinek érzed magad,bevetsz pár trükköt,utána megoldódhatnak a gondok. (De ezt csak mellékesen...)

A kérdésre válaszolva: szerintem 2 eset lehet.

1: rád unt,szakítani fogtok,talán így akarja éreztetni veled,hogy kicsit nagyobb térre van szüksége,ne lógj folyton a nyakán.

2: nem igazi férfi még,fontos neki a játék de te is fontos vagy neki. Ez esetben az lenne a legjobb,ha elmondanád neki,mit érzel (ez tényleg segíthet). Ha szeret még téged,akkor rájön,hogy több figyelmet kell rád fordítania,mert nem akar elveszíteni.

20/L

2013. jan. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

am ő 25

Mindig más valami dolga van. Meg főként akkor akarja mikor ő akarja. Pedig azért "bevetem" magam, csak lassan feleslegesnek érzem. Pedig szoktam látni, hogy felizgul, de akkor hirtelen feláll, h wc-zni akar, vagy csak leül a géphez.

2013. jan. 25. 00:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már a kapcsolat hanyatlása. :/
2013. jan. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 WsAkosWs ***** válasza:
Hagyd el,lehet hogy már nem szeret.
2013. jan. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!