Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok is van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok is van olyan, hogy egy bizonyos idő után, úgy érzitek szükségetek van valakire?

Figyelt kérdés
Én egy elég magamnak való személyiség vagyok, de bármennyire is küzdök ellene, mostanában sokat gondolok arra, hogy kell valaki...tinálatok is szokott ilyen lenni?
2013. jan. 25. 07:58
 1/3 anonim válasza:
Az ember alapvetően társas lény. Előbb utóbb mindenkinek szüksége van egy társra. Gondolom nálad ez most jött el. Hidd el, van jobb társaság is, mint saját magad :D Azt viszont nem értem ez ellen miért kell küzdeni...csalódás miatt félsz?
2013. jan. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én már nagyon régóta érzem ezt, de eddig még nem jött össze semmi...
2013. jan. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elsőnek: igen, amiatt is...meg mert szeretem úgy élni az életet, hogy nem kell függnöm senkitől.
2013. jan. 25. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!