Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy a suliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a suliban észrevegyen a srác?

Figyelt kérdés

11.es gimnazista lány vagyok. a sulimba jár egy 9.es fiú. elég önbizalomhiányosnak tűnik, tipikus vöröshajú, visszahúzódó srác, de nekem nagyon tetszik. mit csináljak hogy észrevegyen? nincs sok önbizalmam, nem vagyok valami szép, ezért leszólítani nem merem, félek a visszautasítástól, az nagyon ciki lenne, ezért valahogy úgy szeretném hogy ő kezdeményezzen. nézzek rá sokszor úgy hogy ő is lássa vagy hogy csináljam? fiúk légyszi adjatok tanácsokat!

a válaszokat előre is köszi


2013. jan. 25. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
csinálj valamit a hajaddal mert az egyk is vadságot ad neked, vedd le a szemüvegedet egy kis szájfény és kidobod amid van. :) Aztán elhívod legózni -.-''
2013. jan. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013. jan. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy ha nagyon félénk, akkor úgyse fog kezdeményezni. Beszélj vele valamiről (mondjuk valami sulis dologról), ha egyszer beszéltek valami semleges témáról lehet hogy felbátorodik, vagy legalább megtudja ki vagy.
2013. jan. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"ezért valahogy úgy szeretném hogy ő kezdeményezzen"


És ha azt se tudja, hogy a világon vagy, akkor ezt hogyan várod el tőle? :O

2013. jan. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!