Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanom kellene? Mi a helyes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kellene? Mi a helyes?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon kedves barátom, tisztelem azért, hogy ennyire rendes és lelkiismeretes ember,viszont azt hiszem, hogy nem vagyok szerelmes belé. Mostanában nagyon nehéz az életem, és most látom igazán, mennyire besavanyodott ember. Meghallgat, sajnál, de csak rosszabb a kedvem, ha vele beszélgetek. Életemben nem nevettem még vele semmin, komoly ember, úgy érzem, lehúz engem is. De ha elhagyom, bele fog rokkanni.
2013. jan. 25. 02:01
 1/7 anonim ***** válasza:

csináld meg vele a kisujj húzatást.

-jaj nagyon fáj a kisujjam jaj húzd meg gyorsan!

meghúzza és fingasz egy hatalmasat.

ha ezen nem kezd szakadni a nevetéstől,akkor semmin XD.

2013. jan. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Válaszd a legkisebb lehetséges áldozatot. :)
2013. jan. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tehát ha kisebbik áldozat a számodra maradni, mint az ő számára, ha mész... Akkor ezt kell tenni. Melyik a legkisebb áldozat minden lehetséges döntés közül, beleértve még az ujjfingásos poént is? :)
2013. jan. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Játszatok Adj király katonásdit! Nekem ez volt a kedvenc gyerekkori játékom, mikor elhangzott, hogy "Szakíts, ha bírsz!" és abban a pillanatban szakítottam.
2013. jan. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es, te nagyon ébren vagy.... :DDD
2013. jan. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért, hogy hasznos választ is adjak: A barátod valószínűleg pesszimista személyiség, tőle vigasztalást nagyon ne várj! Neked kell tudnod, hogy képes vagy-e vele élni, vagy nem. Én biztos nem bírnám ki vele egy hónapig sem.
2013. jan. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha azért nem hagyod el mert neki ez rossz lesz az hüleség. Minden szakítás rossz, de túlélhető. plusz mi van ha ő is talál egy olyan lányt aki tényleg hozzá való? Rólad nem is beszélve. Ne gondolkozz!
2013. jan. 25. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!