Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki ha elfogadom? A barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha elfogadom? A barátom néha mondja nekem, hogy menjünk el vásárolni, de én mindig visszautasítom, mert cikinek tartom ha ő vesz nekem ruhát.

Figyelt kérdés
Ma megint felhozta,hogy majd hétvégén menjek vele,most azt mondtam neki,hogy rendben. Ez nem bunkóság? Én 20éves vagyok,ő pedig 24.
2010. szept. 15. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
gondoskodik rólad.. e ne ess túlzásokba
2010. szept. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem, miért lenne az?
2010. szept. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
csak mert félek,hogy azt hiszi majd hogy élősködő vagyok.....2 hónapja járunk,de még nem fogadtam el tőle semmit,csak kajálni hívott meg
2010. szept. 15. 15:58
 4/9 anonim ***** válasza:

Elhiszem hogy ciki a helyzet, de én örülnék neki, ha a barátnőm egy ilyet elfogadna tőlem. (Mondjuk nekem már régen nem aktuális)

Szerintem néha nyugodtan megteheted, csak ne csinálj rendszert belőle.

2010. szept. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
valószínű nem hívna nem akarna nkd venni semmit ha ciki lenne elfogadni... de az is lehet hogy így akar utalni rá h béna a stílusod.. na jó csak vicceltem:D
2010. szept. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám, mert nem akarok átesni a ló túl oldalára és csak kajánál fogadom el vagy mozinál hogy ő fizessen, a ruha már nagyon zavarna.De ha azt látod hogy ez őt nagyon bántja akkor egyszer engedj neki és akkor is csak valami kis dolgot válassz ha ennyire cikinek tartod.és igen ilyenkor az ember attól tart hogy élősködőnek fogják tartani vagy hogy azzá válik.
2010. szept. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Mi 3 éve vagyunk együtt,de nem szeretem,ha ő vásárol nekem ruhát.

De nyugodtan fogadd el,hisz jót akar.


Saját példa:

Én azóta megyek magamnak vásárolni a pasimmal,mióta beállított hozzánk,hogy vett egy tök jó felsőt nekem...hát alvósnak elhasználtam...persze a páromnak rosszul esett,de belátta később,hogy tényleg nem az én stílusom az a top.


Inkább menj el vele és Te válaszd ki a cuccot/cuccokat,minthogy úgy járj,mint én.

2010. szept. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Háát legalább este láthatta rajtad a toppot:Paz is jobb mintha eltűnt volna a süllyesztőben:)
2010. szept. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek, akik nem "megvenni" akarják a nőket, tehát nem felvágásból, beképzeltségből vesznek ajándékokat, hanem csak mert így fejezik ki a szeretetüket. Neked kell eldönteni, hogy ez a srác melyik kategória! Lehet, hogy tényleg csak kedveskedni akar. Így néha (nem minden alkalommal) elfogadhatsz egy (olcsóbb) ruhadarabot. Ha a barátod is ilyen típus, rosszul esik neki, ha mindig visszautasítod. Át is hidalhatod a helyzetet, válassz egy sálat, vagy bizsu ékszert, valami kisebb dolgot, ami nem kerül annyiba, mint egy ruha, de mégis vett Neked valamit.
2010. szept. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!