Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy elhiggyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy elhiggyem h én is tetszem a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Lehet hülyén tettem fel a kérdést de nem tudtam máshogy megfogalmazni..20 éves lány vagyok ősszel volt egy párkapcsolatom ami sajnos nem működött eddig még nem volt egy hosszú kapcsolatom sem csak 1-2 hónapig tartottak. Én már annyira szeretnék egy kapcsolatot 20 évesen az ember már vágyik rá hogy szeressék és ő is szerethessen nem vagyok csúnya sokan mondják hogy csinos, szép vagyok férfiaktól is kaptam már vissza jelzéseket az utcán is megnéznek és mégsem jön olyan aki nem csak meg akar dugni tudom hogy erre nincs normális válasz de hátha tudnátok valami tanácsot adni vagy valamit :) és nem azért tettem fel a kérdést mert itt akarok pasizni mielőtt még valaki ezt hinné :)
2013. jan. 25. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit! Majd rá akadsz a szereleme!
2013. jan. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És hol szoktál ismerkedni? hol mennek oda hozzád a pasik? szórakozóhely utca?
2013. jan. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
menj el bulizni, és számold össze, hányan startolnak rád
2013. jan. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fogyj le.
2013. jan. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért hiszed ezt? Vagy honnan veszed ezt az egészet?
2013. jan. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem járok bulizni és nem vagyok kövér 50kg vagyok a munkám miatt nincs energiám discózni...azért gondolom ezt mert senki nem jön oda hogy "felakarjon" szedni :D most is van egy helyes pasi aki bejön nekem és mindig az jár az eszembe hogy én biztos nem tetszem neki csak sajnos ezt nem tudom kideríteni mert nem tudom hogy hol dolgozik vag hogy hol érhetném el
2013. jan. 25. 16:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Hidd el nagyon sok pasi is van így, csak pont fordítva, ha odamenne elhajtaná a lány. :) TAPASZTALAT. :D 20F :D
2013. jan. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
küldj egy képet xD
2013. jan. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!