Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mutassam ki a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mutassam ki a barátnőmnek hogy tényleg szeretem?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondja hogy nem mutatom ki eléggé hogy mennyire szeretem, pedig tényleg nagyon szeretem... segítsetek köszi :)
2013. jan. 25. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt mondod, vigyél neki virágot, hízelegj, lepd meg, segíts be a házimunkába, dícsérd meg sokszor apróságokért(szép az új fülbevalója stb)
2013. jan. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Mondogatni kell neki. Bármit tehetsz, ezek a libák csak azt várják, hogy a szád csöpögjön a nyáltól.
2013. jan. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 KMJ ***** válasza:
Találj ki nagy célokat, mert különben elsorvad a kapcsolatotok.
2013. jan. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kérdezz a napjárol, mond el n eki ha valami bánt téged stb

Olyanokat csinálj, amit érte szivesen megtennél, hogy boldogab legyen de amugy eszedbe se jutna fáradozni cska ugy.. másvalakiért.

2013. jan. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt barátnöddel?:)
2013. jan. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez női nyelven azt jelenti, h vegyél neki jó drága ajándékokat.
2013. jan. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Nikinyuszi ***** válasza:

Szia! Szerintem...varázsold el....hívd meg egy vacsorára és bátran mond el Neki,hogy Téged bánt,hogy Ő azt érzi nem szereted eléggé...és kérd meg,hogy árulja el, mit kellene Neked tenned,hogy elhiggye. Aztán próbáld azokat alkalmazni,ha továbbra is kínlódik, akkor hagyd a francba....az ilyen nőkkel általában később is előjönnek hasonló nyűgök...



Más: Viszont lehet az a típus vagy aki olyan mint egy kőszobor...nos,az nagy gáz. Nekem volt egy pasim....mondtam Neki,hogy hiányzik...erre Ő azt válaszolta,hogy "ez így van jól" Nagyon szomorú voltam néha....

2013. jan. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Létezik olyan is hogy szeretnyelvek. Ez azt mondja, hogy 5 fő szeretetkimutatási(?) kategória van.


Ezek a:

1. Elismerő szavak

2. Ajándékozás

3. Szívességek

4. Minőségi idő

5. Testi érintés/ölelés


Meg kell tudni hogy neki melyik az.

2013. jan. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Vegyél neki Diablo III-at vagy playtimeot wowra.....
2017. okt. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!