Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért viselkedett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért viselkedett így és mire véljem ezt?

Figyelt kérdés

Neten megismerkedtem egy fiúval.Nagyon sokat bókolt nekem(azt írta gyönyörű vagyok)levett a lábamról,de még az elején felhozta a szex témát és gyorsan talizni akart.Meg azt akarta,h sokat legyek fent facen(úgy tünt,h unatkozik). A fb-os képeim szerintem szépek és látszik,h vissza fogottabb vagyok,az ismerőseim szépnek tartanak én meg átlagos csúnyának tartom magam.Néhány ismerősöm szerint csak szexet akart...De volt egy-két ellen vélemény is ezért megakartam ismerni személyesen.


Ma taliztunk és a saját stílusomban igényesen jelentem meg.Amikor még nem vett észre,de én igen a telóját nyomogatta.Már a legelején amikor meglátott rázta a fejét és nyomogatta tovább a telóját.Mellé álltam ő meg pár mp után oda köszönt,h ja szia! Kérdezte mivel jöttem meg h fogalma nincs hova menjünk.Elég vissza fogott volt meg halk szavú.Én kérdeztem,h milyen volt az elöző napja mondta,h semmi különös. Aztán pár kör pláza séta után kérdezte,h beülünk-e mekibe.Én mondtam,h igen és kérdeztem,h kérhetek-e vmit.Mondta,h persze én alig kértem vmit(nem akartam lehúzni).Rengeteget mesélt magáról(izgatottan hallgattam),izgalmas storikat néha mosolygott,de amikor én beszéltem volt,hogy közbe vágott.Nagyon szimpatikusnak tűnt.Kb. szűk egy óra után mondtam,h kell mosdóba mennem és kérdeztem,h vissza ülünk-e.Ő azt mondta,h szerinte a mekiből elég ennyi.Aztán amikor bementünk mosdóba én kijöttem az a látvány fogadott,h kabátban áll és a telóját nyomogatta.Azt mondta kicsit szomorúan(bár nem tűnt őszintének),hogy sajnos az e helyzet adódott bár ne nézte volna az e-mailjeit,h taliznia kell munka ügyben a tesójával az egyik plázában.Pont ott ahol állítása szerint szokta a randikat szervezni...A végén csak simán elköszönt...

Úgy tünt,h egyáltalán nem érdekelm mintha nem is engem várt volna. Megfordult a fejemben,h lehet csalódott,mert nem így képzelt el,de nem hiszem hisz látta a képeim önmagam adtam és igényesen igyekeztem kinézni.



2013. jan. 25. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt a kis hülyét! Hagyd a fenébe. nem érdemel meg téged, te jobbat érdemelsz nála!
2013. jan. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1-es:naygon köszönöm :),de miért gondolod,h ez így van amit írtál?
2013. jan. 25. 20:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!