Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mire véljem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mire véljem a barátom viselkedését (részletek odalent)?

Figyelt kérdés

Másfél éve ismerem a barátomat T.-t (24), és 2 hónapja járunk együtt.

Van egy csaj (20), akivel a T. kavart még előttem, de csak neten, még nem találkoztak személyesen.

A csaj elvileg szerelmes T.-be, és a T.-nek is bejön a csaj, ezt T. mondta, mikor még nem jártunk együtt. De aztán végül csak engem választott, és mikor megkérdeztem, miért, azt felelte: "Mert te jobban bejössz, amúgy az a nő 150 kilométerre lakik tőlem, te meg itt vagy mellettem." Azóta százezerszer elmondta, hogy neki nem kell az a csaj, nem jelent semmit neki, ő már felnőtt egy netes távkapcsolathoz, neki csak én kellek, és nagyon szeret engem. Ezt érezteti is, mert úgy kezel, mint egy hercegnőt, és érzem, hogy nem csak kötelességtudatból. Azt mondta még a kapcsolatunk legelején, hogy nem akar gerinctelen lenni, és el akar menni a csajhoz, hogy közölje vele, mi a tényállás, és egyúttal meglátogatja az ottani nagynénjét, és fent marad nála napot. Az alatt a pár nap alatt bármi megtörténhet, és nagyon félek. Nem értem, hogy ha eddig nem találkoztak, akkor a "szakításhoz" miért szükséges, és miért húzza ezt T, már két hónapja. Majdnem minden nap feljön a csaj témába, és nem én hozom fel. Mindig mond valamit, hogy ezt, meg azt beszélték neten, és hú, de jókat viccelődtek együtt, stb. Azt nem tudom, hogy még beszél- e vele, de szerintem igen.

Nem írunk ki a facebookra semmi olyasmit T. kérésére, amiből bárki rájöhetne, hogy együtt vagyunk, nehogy megbántsuk a csajt, mert biztos nagyon fájna neki... Én hülye meg belemegyek, hogy gyakorlatilag le vagyok tagadva, mert nem akarom elveszíteni T.-t. Persze itthon mindenhová eljön velem, minden barátja, rokona ismer, és ez visszafelé is működik, csak a csaj meg nem tudja, hogy én vagyok.

Két hónapja nem volt képes a csajjal közölni, hogy ideje befejezni a nyomulást, és most már kezd telelenni a hócipőm. Szerintetek mi járhat T. fejében, mint tegyek én, és mire véljem ezt az egészet?


2013. jan. 3. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos érez T. is valami mélyebbet a leányzó iránt..
2013. jan. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Mr.T má Magyarországon?:O
2013. jan. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj meg a feltételezésért,de szerintem a barátod két lyukra szeretne játszani úgymond.Talonban tartja a leányzót is melletted,ezért is nem vállal fel Téged a neten,nehogy lebukjon előtte.Elmenni Hozzá sem véletlenül szeretne.Amúgy is,már régen szakított volna Vele,ha akart volna,de nem hinném,hogy megtette.Én valami rosszat sejtek a háttérben,szerintem ketten vagytok az életében.
2013. jan. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
te miért dőlsz be neki? ugyan már.. azért a 24 még nem olyan felnőtt, ismerek 1-2 ennyi idős gyereket, hát katasztrófa.. állj a sarkadra, és mondd meg neki h ez igy nem okés..
2013. jan. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
áhhh te biztos a T-mibilenál dolgozol..
2013. jan. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ertelmezesi problemain vannak. Hogy lehet neten kavarni? Es ha csak neten kavarsz valakivel, de kozben osszejossz massal, akkor az virtualis megcsalasnak szamit? Es ha virtualisan megcsalsz valakit, akkor utana illik szemelyesen szakitani?


WTF?


Ne oruljunk mar meg.

2013. jan. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!