Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki lentebb adja az igényét párválasztásnál az tényleg olyan, mintha magának hazudna? Volt ilyen eset és megbántátok?

Figyelt kérdés
Én pl nagyon megbánnám, ha ezt megtenném, mert tudom hogy így a kapcsolat se tartana sokáig, és inkább várok sokáig minthogy egyből legyen valaki akinél úgyis megbánnám.
2013. jan. 25. 20:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Hát nem csak az, hogy magadnak hazudsz, de a másiknak is, mert egyszerűen ha valakinél erőltetned kell azt, hogy elfogadd (ha leadsz az igényeidből, akkor ugye ez történik; keresni kell okokat, hogy tulajdonképpen ő miért is felel meg neked) akkor nem tudod szeretni. Legalábbis nem úgy, ahogy egy párkapcsolatban kéne, és így csak időrablás.
2013. jan. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Megtettem.Más érdekében, más miatt+bosszú. Iszonyatosan megbántam.
2013. jan. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Miért álltál bosszút? Mit tett ellened?
2013. jan. 25. 20:59
 4/14 anonim ***** válasza:
18%
én most tervezek összejönni egy csúnya lánnyal, aki legalább jellemre többet ér, mint a mai lányok 90%-a.
2013. jan. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát gratulálok, hogy annyi eszed van, hogy egy olyannal összejössz aki szerinted csúnya.
2013. jan. 25. 22:57
 6/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez azért kicsit árnyaltabb, én összejöttem egy csajjal, aki nem volt túl szép, de megszerettem, meg közben kiderült róla, hogy mennyire szerethető, és egy csomó olyan dolog, ami miatt a mai napig szeretem, pedig ugye nem egy kimondott szépség.
2013. jan. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én most egy olyan sráccal járok, aki nem felel meg annak akit mindig elképzeltem magam mellé. De szeretem. Ez van :) Én sem gondoltam soha, hogy egy ilyen srácba fogok beleszeretni, de hát a szívnek nem lehet parancsolni :) Lehet, hogy lesznek nehézségeink, de megéri :)
2013. jan. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt már ilyenben részem, és őszintén, nem vagyok rá kifejezetten büszke. Figyelmen kívül hagytam egy csomó dolgot, többször is, ami engem zavart- egy esetben a magasságát, egy esetben a korát (ezek mind csak pár hétig tartottak), és legutóbb meg rengeteg minden mást- helyesírása katasztrofális volt, jellemre nem volt olyan, akit hosszabb távon könnyen elviselek, humora nem stimmelt az enyémmel, és még külsőre se volt az ideálom. Ezt kb fél évig húztam, de aztán vége lett, és még csak nem is én vetettem véget neki. Úgy voltam vele, hogy nem baj, majd kialakul.

Most van egy olyan barátom, hogy ha létezik számomra tökéletes, akkor ő az, és nagyságrendekkel boldogabb vagyok vele, mint az előzővel mondjuk. Amit fontosnak tartok egy férfiban, az benne megtalálható, és még több is. Még ha ennek vége is lesz (isten őrizz), akkor is biztos, hogy nem alkuszom meg többet.

Mindig mondogattam, hogy a külső, magasság, kor, stb nem számít a szerelemben, de ha egyszerűen nem érzed úgy, hogy jó lenne vele, akkor nem kell erőltetni, én azt hiszem. Ha meg képes vagy őt szeretni, akkor nem érzed megalkuvásnak és nem érzed úgy, hogy lejjebb adnád az igényeidet. Ha viszont nem vagy képes szeretni, akkor lehet akármennyire is az igényeidnek megfelelő, rossz lesz vele.

2013. jan. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A szépség elég relatív dolog, mert nem tetszhet mindenki mindenkinek, ha nem tetszik nekem valaki annyira vagy kívül vagy belül, akkor inkább bele se kezdek a kapcsolatba, mert előre látom azt, hogy ez biztos nem működne hosszútávon, és ezt férfiként írom. Gondolom aztán ezért is váltatok szét.
2013. jan. 27. 12:22
 10/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy megtettem, elsô kapcsolatként, és ISZONYATOSAN megbántam. Magam miatt elsôsorban. A pasinak tök mindegy volt... Legszívesebben letagadom, hogy vele valaha is volt valami. Habár helyes, és úgy éreztem, összeillünk, túl hamar jöttünk össze, és idô közben derült ki egy csomó dolog... És 3 hónap után sem szerettem bele, sôt, borzasztó volt megcsókolni ôt egy idô után. Nagyon rossz volt.
2013. jan. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!