Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mivel lehet nektek kedveskedni? Akár engesztelésképp, akár "csak úgy"

Figyelt kérdés
Apróságokra gondolok, mint pl. most csináltam neki egy origami hajót (szereti a hajókat), meg vettem egy csokit. Barátomnak sokszor igyekszem kitalálni valamit, és vannak ötleteim, csak gondoltam megkérdezem hátha valaki tud mondani valami jópofa ötletet :D
2013. jan. 25. 21:36
 1/9 anonim válasza:
pl.: nemvagyok túl tapasztalt de tudok:Mondjuk mond neki hogy mindennél jobban szereted és már nagyon várod hogy találkozhassatok vagy valami ilyesmi.. Sok Sikert :)
2013. jan. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 -=Koldus=- ***** válasza:

Amit szeret olyasmiket vegyél.

Én pl dvd filmeket gyűjtök, így ha a barátnőm vesz nekem egy filmet annak tudok örülni.

2013. jan. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szex, sör, legújabb call of duty
2013. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szex, sör, az alapszolgáltatás :D :D codot annyira nem szereti :D
2013. jan. 25. 22:07
 5/9 didier válasza:
szopás
2013. jan. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is az orál volt az első gondolatom. :D
2013. jan. 26. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ó az is alap dolog nálunk :D
2013. jan. 26. 12:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Az rendben van, de olyanok is előfordulnak, hogy minden ok nélkül, csak úgy, viszonzás nélkül kielégíted? Mert ha nem, az tökéletes kedveskedés.
2013. jan. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szokott lenni olyan is :D
2013. jan. 26. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!