Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a volt barátom?

Figyelt kérdés
még mindig nagyon szeretem a volt barátomat. másfél évig voltunk együtt, de utána még 1 évig találkozgattunk napi szinten.több mint fél évig nem beszéltünk. most megint találkozunk, és érzem rajta, hogy ő is velem szeretne lenni. de mégsem jön össze. nem tudom, hogy mit kéne csinálnom, hogy megint az enyém legyen. valaki segítsen. és aki csak lebeszélni akar, az ne is írjon.
2013. jan. 25. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
mesélj:)
2013. jan. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 D'a ***** válasza:

az is számít hogy régen miért szakítottatok..

mondj el neki mindent, hogy mit érzel. :)

2013. jan. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
egy másik lány miatt. tudom, hogy nekünk együtt kell lennünk. azt mondta változnom kell, és ezt tudom én is. de hiába akarok változni, ha esélyt sem ad rá, hogy bizonyítsak. 1x ezt mondja, máskor mást. segítsetek.
2013. jan. 25. 22:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Összefüggéstelen a beszéded.
2013. jan. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!