Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet ez? Még nem nyílt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez? Még nem nyílt meg teljesen előttem, vagy csak kezd ellaposodni a kapcsolatunk? :O tapasztalatok? ) :

Figyelt kérdés

3 hónapja járunk a barátommal, de már nyár óta folyamatosan beszélünk. Eleinte nagyon visszahúzódó volt, aztán valahogy rászánta magát és elmondta mit érez. Mindketten 'kezdők' vagyunk 17 évesen első kapcsolat. Eleinte elég sokat bókolt, nagyon kedves volt, mindig mondta mennyire várja a következő találkánkat(amíg nem volt suli, mert most minden nap)

Láttam rajta az igyekvést, és hogy tényleg nagyon szeret, azt hittem eljött a tökéletes fiú.

Aztán lassan ahogy össze jöttünk már nem érzem azt a nagy törődést felőle. Persze most is mondja, hogy szeret, meg ilyenek, de néha mikor együtt vagyunk alig beszélünk, néha nincs is téma...ez a legkevesebb, de én mindig próbálok valamit felhozni, de ő alig mond valamit. Sokszor mondom milyen jó volt a mai nap vele, vagy hasonlók, ő csak:"aha"



Eleinte megértettem, én is ilyen voltam, akkor nem zavart, de én kezdek nyitni felé és olyan rossz, hogy nem látom már rajta azt, amit az elején, míg mikor nem voltunk együtt.

És néha attól is szomorú vagyok, mikor látom hogy a haverjai közt milyen nagy arc, nagyon dumás, közösségi oldalakon szintén, olyan laza, 'menő' Mikor pedig velem van, olyan érzésem van, mintha én 'húznám'vissza,és nem tud önmaga lenni velem, és félek, hogy ez nem jó neki, és talán e miatt lenne vége. (vagy az is lehet, hogy most ha együtt vagyunk tudja hogy itt vagyok és annyi?)


Nagyon rosszul esik, nem értem mitől van ez.

Most is sírás szélén állok, úgyérzem nem vagyok elég jó neki, vagy talán unalmas lehetek?

Mit tegyek? Kezd ellaposodni a kapcsolat? Mivel dobjam fel? Mindent megtennék, csak hogy a régi legyen:/


Hasznos tanácsokat várok! :(


2013. jan. 25. 23:45
 1/4 KMJ ***** válasza:
A régen az újra törekedtetek, a szeretetre, csak új célokkal lehet újra előhozni.
2013. jan. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 KMJ ***** válasza:
az újjat.
2013. jan. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
?
2013. jan. 26. 10:01
 4/4 anonim válasza:

Még nagyon fiatalok vagytok, gondolom ő is 17 éves, és ha mindketten kezdők vagytok, akkor lehet megijedt a kapcsolattól, hogyan is kell bánni egy lánnyal, aki még a barátnője is.

A közösségi oldalakat nem kellene figyelembe venni, ott nagyon sokan a másik oldalukat mutatják ! .....3 hónap amúgy is nagyon kevés idő még :)

2013. febr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!