Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy győzzem le a féltékenység...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem le a féltékenységemet?

Figyelt kérdés

A barátom tegnap utazott el egy hétre síelni, esténként bulik lesznek, aztán most egy picit megijedtem, hogy mi van, ha ott csajozgatni kezd. Abban teljesen biztos vagyok, hogy lefeküdni nem fog mással, meg igazából azt se gondolnám, hogy ezt tenné, de még eléggé friss a kapcsolatunk, annyira biztos nincs benne nagy elköteleződés ennyi idő alatt.

Nem is vagyok igazán féltékeny, szóval ne ezt a beteges változatot képzeljétek el,még csak nagyon kezdő fázisban jár ez az érzés, csak nem szeretném, hogy eluralkodjon rajtam. Egyébként nagyon szerelmesek vagyunk egymásba, akkor valószínűleg nem fog csajozni, ugye?

Jaj, annyira hiányzik!!

22 évesek vagyunk.


2013. jan. 26. 02:54
 1/8 Pretty Ballerina ***** válasza:
Vagy van bizalom vagy nincs.
2013. jan. 26. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi nem ismerjük őt,tehát nem tudhatjuk.
2013. jan. 26. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jajjj...hát biztosan nem fog csajozni, a fiúk nem olyanok. Főleg, ha szerelmesek.
2013. jan. 26. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is így voltam mindig az elején..főleg ha utazott valahova :)

Legyőzni nem tudod most így hirtelen....hamar vége lesz annak az egy hétnek gondolj erre :)

2013. jan. 26. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Végülis korábban se volt ilyen csajozós típus, akkor nem valószínű, hogy pont most kezdené, nem?
2013. jan. 26. 03:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem valószínű,úgyhogy ne is gondolj erre inkább :)
2013. jan. 26. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azon agyalj inkább, milyen meglepetéssel várod őt haza.
2013. jan. 26. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tenne ilyet, remélem, nem is fog :)
2013. jan. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!