Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolom ezt? Ti éreztet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolom ezt? Ti éreztetek igy? Ez borzaszto.

Figyelt kérdés
baratommal 10honapja jarunk.eddig minden tokeletes,mesebe illo volt.2-3hete enyhe depressziom volt az iskolai stressz miattt(egesz napi siras gyomorideg kedvtelenseg)ezt a szomorusagotvarra huztam ra hogy en mar nem szeretem a baratomat.ettol nagyon rossz erzes fogott el ami a sirast valtotta ki belolem.rajottem hogy szeretem a baratom mert ha nem igy lenne akkor nem hianyozna nemhhhhh varnamhogy irjon meg nem szexelnek vele.tudom hogy szeretem megis elfog egy rossz erzes hogy megsem.veletek is volt mar ilyen?vagy vagy csak a depressziom miatt erzem meg ezt?koszonom a valaszokat elore is.NEHARAGUDJATOK AZ EKEZETEK HIANYA MIATT CSAK IGY TUDTAM MEGOLDANI.

2013. jan. 26. 11:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Csak annyi a helyzet, hogy minden összejött neked mostanában, és emiatt a párkapcsolatodat sem tudod úgy élvezni. Ha rendeződnek a problémáid, minden ok lesz.
2013. jan. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!