Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok,10es skálán mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok,10es skálán mennyit adnátok egy ilyen csajnak; hosszú szőke haj, kék szem,160,42? 21l

Figyelt kérdés

2013. jan. 26. 15:23
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Te sem fékeztél a kérdésed kiírása előtt, hé asszonyom! :)
2013. jan. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Már régen nem pontozok lányokat, az ABC betűivel könnyebb kifejezni...abból több van. :)


Kép nélkül egy gyenge 3-ast adnék mégis, csak hogy legyen értelme a hozzászólásomnak. Ezekből a számokból nem derül ki semmi igazán a lányról...egy fokkal több ha élőben látom, de úgy se az igazi...maximum úgy már el tudom dönteni, h odamegyek-e hozzá vagy nem. Az első beszélgetésből viszont már kiderül, h mennyire érdemes őt választanom, vagy éppen nem.


30/F

2013. jan. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

5/32 itt a csajod

Tuti full bőr

[link]

2013. febr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

2 és 10 között valahol, 1-es azért nem lehetsz mert nagyon nem lehetsz elhízva:D


a többit honnan a búbánatból tudhatnám, én 175/70kg vagyok, barna haj, barna szem szerinted milyen vagyok? -.-"

2013. febr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Így kép nélkül olyan 7-8-9 de ha ronda akkor 2-3-4! BAKKER KÉPET KIRAKNI LUKSZUS!!!!!!!!!! :/
2013. febr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

ez milyen hülye kérdés már?

kép nélkül honnan kéne tudni?

egy 160/70-es, zöld szemű, 1 centis barna hajú lány is nézhet ki úgy hogy a nyálam kicsordul utána, meg neked is lehet olyan arcod hogy a bányába küldenélek hogy ott boldogitsd a bányalovakat

2013. febr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
21 évesen olyan tested lehet mint egy általános iskolásnak... 2/10
2014. jan. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 Lázár Gergely ***** válasza:

Kép nélkül nehéz megmondani.

A mediterrán olyan, hogy még nem jó, még nem jó, MÁR nem jó. Úgy kezd el öregedni, hogy negyvenévesen úgy néz ki, mint az ötvenéves. Nekem a kelet-ázsiai jön be, meg az afrikai. Azért, mert kortalan. Amikor megismertem egy indonéz családot, az édesanya első látásra negyvennek tűnt. Erre ő: 52 éves vagyok, a férjem pedig 62. A férj ránézésre 50 lehetett. Sok zöldet esznek és halat. A bőrük ettől nem esik be.

2017. máj. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!