Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor mégsem velem tervezi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor mégsem velem tervezi az életét?

Figyelt kérdés

Ma egy csomó mindenről beszélgettünk, és szóba jött a rend, a pénz, stb. És feltett nekem egy kérdést, hogy ha majd lesz egy férjed, akkor ...

De miért nem úgy tette fel, hogy magát helyettesítette be? Pl. hogy Ha összeköltözünk, akkor fogsz rám főzni?

Így még jobban azt érzem, hogy csak "beéri" velem, de amint jön egy jobb csaj, faképnél hagy.

25N


2013. jan. 26. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
mennyi ideje vagytok együtt? én ebből csak azt gondolnám, hogy nem régóta
2013. jan. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mióta vagytok együtt. Ha csak pár hete/1-2 hónapja, akkor nem annyira gáz, de ha már egy jó féléve, akkor tényleg nem benned látja azt, akivel komolyan tervez.
2013. jan. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Rossz lehetett hallani.

Nekem is mondott már hasonlót a párom,rosszul is esett.

De mondott olyanokat is amik ezeknek a szöges ellentéte..

Pl.hogy majd ha egyszer gyerekünk lesz,majd 8 év múlva ez meg az lesz..Szóval én is megzavarodtam sokszor,mert egyszer ezt mondja,egyszer azt.


Egyébként szerintem csak azért nem mondta úgy,hogy ő lesz majd a férjed,mert az már egy ígéretnek számít neki.

Mintha evvel rögtön el is kötelezné magát az irányodba,nem akar még ilyet kijelenteni,mert ha ezt mondaná,félhetne,hogy ezt készpénznek veszed,és csapdában érezhetné magát.Érted?

Majd ha ő is úgy érzi,hogy készen van ilyen kijelentésekre,és tervekre,akkor fogja majd mondani :)

Ne aggódj ezen,ha úgy érzed egyébként,hogy szeret :)


23/L

2013. jan. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem volt egy 4 éves kapcsolatom, mégsem elmélkedtem soha azon, hogy hú, én majd vele élem le az életem. pedig nagyon szerelmes voltam. nem csak beértem vele. egyszerűen szerintem még 25 éves kor körül sokan nem gondolkodnak azon, hogy teljesen lekössék magukat. van, aki még 30 körül sem.
2013. jan. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ASOT ***** válasza:
Ezt nem kell ilyen komolyan venni, van aki csak egyszerűen nem meri ezt kimondani, mert a csajban sem biztos és magában sem.
2013. jan. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a kérdésben válaszoltál is magadnak!
2013. jan. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

1 éve vagyunk együtt. Máskor meg azt mondja hogy neki már komoly kapcsolatra van szüksége, nem kalandra,közel a 30-hoz.

de lehet a sok vita miatt nem gondolja így, mostanában veszekszünk nem keveset..

2013. jan. 26. 18:59
 8/9 ASOT ***** válasza:
A vita miért van? Mert nem bízol meg benne, neki meg a feltételezésekből elege van, vagy ő provokálja ki?
2013. jan. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért, te olyannal képzeled el az életedet, akivel állandóan vitatkozol?

Ha nem tudjátok megoldani a problémáitokat, akkor nektek nem való az együttélés.

2013. jan. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!