Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit teszel akkor, ha szereted...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit teszel akkor, ha szereted a párod, de mégsem kapsz meg mindent a kapcsolatban, amire vágysz? 24L

Figyelt kérdés
Itt most gondolok a szexre is. Vele veszítettem el, és akkoriban sűrűbben kívántam, jobban is élveztem. Eltelt 3 év, és a vágy is minimális lett. Részemről legalábbis. Illetve úgy érzem, a kapcsolatunk megragadt egy szinten. És nem nagyon érzem azt, hogy tartana valahova. Felesleges erről beszélnem vele, hiszen az ilyesmi vagy alakul magától, vagy nem... Jól érzem magam, szeretem - de néha már többre vágyom egyszerű pár órás találkozóknál.
2013. jan. 23. 23:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
mi az hogy felesleges erröl besélzin? Dehogy felesleges ha igy gondoldo akkor lélekben feladtad ezt a kapcoslatot de ha szereted még akkor igenis ülj le vele beszélni hátha nem vette észre és vissza tudjátok az épülés felé kormányozni a kapcsolatot. :)
2013. jan. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát azt szokták mondogatni, ha otthon nem kapod meg ami kell, menj prostihoz.

De neked ingyen lesz az ilyesmi, mert nő vagy. :)

2013. jan. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Összeköltözés?
2013. jan. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Amúgy 1-vel értek egyet, csak most lusta voltam annyit írni!
2013. jan. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem alakul semerre a kapcsolat, akkor azt le kell zárni, és egy új fejezetet nyitni. 27N
2013. jan. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem. Már a szexet se élvezi vele, minek költözzenek össze?
2013. jan. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az hogy a szexuális vágya 3 év után minimalizálódik, egészen normális. És a kérdező azt írja, hogy "néha már többre vágyom egyszerű pár órás találkozóknál". Ezért említettem az összeköltözést.
2013. jan. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, jó lenne összeköltözni. Bár még nem laktam senkivel, így elég furcsa lenne először. :) Az összeköltözésnek anyagi okai vannak, ő még inkább más dolgokra gyűjt, úgy van vele, az összeköltözés majd utána. Azt látom magam körül, a volt osztálytársaim összeköltöznek, házasodnak, gyereket vállalnak. Én pedig leragadtam. És ez nem jó érzés.
2013. jan. 23. 23:25
 9/13 anonim ***** válasza:
Le kell zárni.Valami hiányzik.Másba talán megleled.Ne érd be kevéssel.
2013. jan. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez a megszokás hatalma, tulságogsan megszoktad, és mivel nem újít így ezt érzed, 3 év hosszú idő, elsősorban azt javaslom én is hogy beszéld meg vele, 3 évet nem lehet csak úgy otthagyni, majd ha az igéreteiből sem szűrsz le semmi jót ideje lesz lezárnod és tovább álnod, de nem maradhatsz meg ezen a szinten, az élet rövid :)
2013. jan. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!