Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba!?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt a barátommal, nagyon tetszett nekem már égen. Aztán amikor összejöttünk kezdetben minden nagyon izgalmas volt. De Most így fél évre visszatekintve már kicsit unott az egész. Ő mondja hogy szeret, de már én nem vagyok ebben biztos.Párszor céloztam a szakításra de ő annyira rosszul fogadta hogy meggondoltam. DE nem is figyelmes velem. Nagyon anyagias, mindig azt meséli mi mennyire drága, és engem semmivel sem kényeztet, pedig én ellenkezőleg csinálok mindent. A LEGJOBB BARÁTOM viszont minden nap ír. Mindig keresi a társaságom, igaz hogy van barátnője, de amikor elhív hogy vegyünk neki valamit akkor megkérdezi nem e kérek egy nyakláncot vagy valamit?. Én már annyi energiám beleöltem a mostani kapcsolatomba, de ő nem ilyen. A Legjobb barátom barátnője viszont pontosan az én ellentétem egy kényes liba, semmi se jó neki pedig mindent a feneke alá tesznek, és mégis csak nyfog. Nagyon rosszul esik ez mert még magamnaksem ismertem be hogy szeretem őt, csak szokta mondani hogy milyen jó csaj vagyok minden bűmat bánatomat megosztom vele, és vissza is igaz. Úgy érzem hogy tetszem neki de ő is fél tpvább lépni. Mindig írja hogy nagyon fontos vagy nekem...! Most mittegyek?

2013. jan. 26. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát a mostani kapcsolatod nem éri meg a további erőfeszítést, szerintem. Szakítás után kezdj tiszta lappal, várd meg, míg a barátod is szabad lesz (lehet, hogy hamarosan) és beszéljétek meg. Ez az egyetlen becsületes megoldás.
2013. jan. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, különben én nagyon tisztességes vagyok de tényleg! Nem is jutott az eszembe megcsalni a mostani páromat:)
2013. jan. 26. 21:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire ellenszenves a párod, szakíts vele. Még is milyen más tanácsot vársz?
2013. jan. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon megbántanám. Valóban összetörném a szívét. Egyszerűen nem bírom neki megmondani:(
2013. jan. 28. 21:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Na de ide figyelj már, ha ő nem bánik úgy veled, ahogy szeretnéd, ha úgy látod, nem megfelelően viselkedik, még is mit várjon?
2013. jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne félelemből maradj vele, hogy most akkor megbántod, mert ezzel magadat és őt is becsapod! Ennek így meg semmi értelme!!!


A legjobb barátod majd eldönti mit szeretne,hosszú távon gondolom ő sem fogja elviselni azt a kényeskedő libát.

De első sorban szerintem koncentrálj arra, hogy véget vess a megromlott kapcsolatodnak.

2013. jan. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, és mikor eszembe jut mennyit "szenvedek" miatta rögvest szakítanék, de aztán meg eszembe jut amikor könnybe lábadt szemekkel áll a házunk előtt és mondja:ha kidobsz összetörik a szívem.
2013. jan. 28. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!