Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, találkozzak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, találkozzak a fiúval vagy csak rosszabb lenne? Segítséég. = (

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy még nyáron kavartunk egy fiúval.(16/L-17/F) Neki volt illetve van barátnője, de akkor pont szakítottak, mert a srác belém zúgott. Teljesen odáig voltam érte,de egyszer csak kijelentette, hogy maradjunk barátok, mert nem tudjuk megoldani a találkozást (nem lakunk túl messze, de azért elég kivitelezhetetlen a mindennapos találkozás).Ezután összejött az exével. Oké, nagy szenvedések közepette, túltettem magam rajta, iszonyatosan beleszerettem egy másik fiúba, ami a mai napig tart. Vele ez reménytelen, mert ki nem állhat, egyik ismerősöm kavar a háttérben, a pasi utál...le is mondtam róla, de ettől függetlenül nagyon szeretem. Most a napokban megint felvette velem a kapcsolatot a srác. Találkozni akar velem. Most is együtt van a barátnőjével, de rólam álmodozik, ilyeneket ír, hogy gyönyörű vagyok stb. Szeretem, de ez inkább csak szeretet...a másik fiú az akit nagyonnagyon szeretek és nem tudom most hova tegyem őt :S Azt mondta barátilag szeretne találkozni, de ismerem annyira, hogy nem bírna ki, hogy ne csókoljon meg...én meg amilyen hülye vagyok hagynám :/ Nagyon szerettem, hónapokig padlón voltam miatta, most mégis úgy érzem csak barátilag szeretem nagyon, de hiányzik ha nem beszélünk :(

és a legszörnyűbb az egészben, hogy a barátnőjével is jóba vagyok és nem szeretném tönkretenni a kapcsolatát, de ha a fiú nem szereti akkor előbb utóbb úgyis szakít :S

szerintetek találkozzak vele?


2013. jan. 26. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Te legalább tudod magadról, hogy hülye vagy.. ez haladás
2013. jan. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, de nem ez volt a kérdés..
2013. jan. 26. 22:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz, ne találkozz vele, mert csak még jobban felkavarod magadban az érzelmeket. :/
2013. jan. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vkg90 válasza:
Szerintem ne találkozz vele egyrészt azért, mert barátnője van; másrészt pedig azért, mert minek rángatnád bele saját magadat ugyanabba a gödörbe, amiből egyszer már kimásztál? :)
2013. jan. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne találkozz vele, a pasiddal meg szakíts. Ha bizonytalan vagy, egyik sem az igazi. Az így felszabaduló idődben esetleg vehetnél magyarórákat, hogy legközelebb érthetőbben tudd kifejezni magad. ("vele", "vele", "vele"... melyikkel??)
2013. febr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!