Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem sok ideje talán 1 hónapja vagyunk együtt és most úgy érzem rosszabb lett mint az elején volt! Egyébként én vagyok a fiú fél! Kor: 16

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg hogy úgy éreztem hogy elhanyagol engem!!

Egy suliba járunk és a minap megmondtam neki személyesen hogy keveset van velem! Ő azt mondta hogy ha többet foglalkozna velem akkor el kéne hanyagolni a barátait/haverjait. Szóval nem került változásra a téma!!

Bűntudatom lett erre az egészre mert mind1 hogy menyi időt vagyok vele a lényeg hogy vele vagyok és hogy igazándiból minden nap látom.Alapjáratom nem vagyok megcsalós fajta.Akim van azt szeretem és nem lépek félre.Nekem a többen azt mondták hogy ő is ilyen.Saját elmondásai szerint is. És hiába vagyunk 1 hónapja együtt én szeretem őt nagyon!!! Csak sajnos nemtudom hogy lehetne megint minden a régi amikor még mondta vagy írta hogy szeret vagy becézgetett! :(


2013. jan. 20. 11:45
 1/2 anonim válasza:
Tudom miről beszélsz. Csak velem a barátom csinálta ezt.Én teljesen oda voltam érte, őt meg mindenki más jobban érdekelte. Ez így ment egy darabig mert eleinte nem akartam szakítani, mert nagyon szerettem és nem is voltunk még sok idelye együtt azt reméltem változik.De nem.Beszélj vele erről mégegyszer, de ha nem változik szerintem szakíts, mielőtt mégjobban beleszeretnél és mégjobban fájna.
2013. jan. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm! :)
2013. jan. 22. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!