Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiányzik a párom, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik a párom, de nem lehet az enyém, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már mai csirke, 35 éves vagyok, a szerelmem 38 éves. Én egyedül nevelem a kislányomat, ő elvált már és az édesapjával él együtt, mert igy tudják kifizetni a hitelét, igy tud valahol lakni. Apukája fiatalos, aktiv, jó fej, együt főznek, beszélgetnek, vitáznak. Szóval szerintem erős a kötődés közöttük, főleg úgy, hogy a párom sosem költözne el tőle, mert félti az egyedüllétől az édesapját és persze igy élheti a kis szabad életét, értem én. Engem ez nem is zavar, de egy héten csak egyszer találkozunk, ami nekem egy kicsit kevés azután, hogy nagyon megszerettem őt. De én igy csak egy hétvégi királylány vagyok neki, ami kényelmes és lehet évekig is csinálni. Közben meg mindig mondja, hogy csak rajtam múlik, hogy mikor vezetem be az életembe őt, máskor meg hosszan taglalja, hogy mennyire nem tud az anyagiak miatt elköltözni az édesapjától, meg nem akarja egyedül hagyni. Náluk még sosem voltam, mindig csak nálunk vagyunk, kivéve, ha programot szervezünk. Végülis igy is lehetne élni. Én a lányommal a hét minden napján, amikor apa őt elviszi, akkor jöhet a szerelem. Csakhát a szerelem nálam nem korlátozódik egy hétvégi napra. Nem tudom, kicsit skizofrén ez a helyzet és nem vezet sehová. Na jó, persze, amikor együtt vagyunk, akkor győnyőrű szép és jó minden. Sosem fogja elkötelezni magát? Mondjuk ő egy szabad szellem, nem lehet korlátok közé szoritani, pont az tetszik benne, hogy mindig meg tud újulni, ezzel engem is felfrissit.
2013. jan. 27. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Legalább lenne benned annyi, hogy ne más szavait utánozd.


Aki meg 35 évesen királylánynak nevezi magát, az menjen el egy pszichiáterhez, és kezeltesse magát.


Tömören.


Azzal semmi baj nincs, ha valaki az édesapját nem akarja magára hagyni.Ezt minden normálisan gondolkodó egyed átérzi és megérti.

Ha pedig valaki szeret valakit, az örül, ha az mellett van, akit szeret.

2013. jan. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tettem idézőjelbe, bocsánat a hétvégi királylányt. Nem, nem érzem magam annak, csak ez a kifejezés jutott eszembe egy dalból magamra, hogy hétvégi szerelem ez a miénk. De ha valakit megsértettem ezzel, akkor bocsánat. Én csak tanácsot szerettem volna kérni, ki mit gondol erről. Ne elégedetlenkedjek, ne követelőzzek (nem teszem) vagy azért egy idő után talán alakul és szorosabb is lehet ez a kapcsolat, esetleg összeköltözés is lehet a dologból?
2013. jan. 27. 10:29
 3/6 anonim ***** válasza:

2


Ha szeretitek egymást, akkor igen, biztosan lehet összeköltözés, és komolyodás..

De tudni kell szeretni a másik embert, és értékelni minden apró pillanatot is, amit vele tölthetsz.

2013. jan. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most ez történik, az értékelés a boldogság, amikor együtt vagyunk..
2013. jan. 27. 10:54
 5/6 anonim ***** válasza:

4


Akkor meg légy türelmes, és hagyd hogy a dolgok maguktól alakuljanak, ne sűrgesd...ellenben éljétek meg a pillanat boldogságát.

Ami ki akar alakulni az ki fog. Akik egymáshoz tartoznak, azok egymás mellett, együtt lesznek..

2013. jan. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó válaszoló : ))
2013. jan. 27. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!