Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Németben dolgozom fél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Németben dolgozom fél éve havonta járunk haza szerintetek tönkre mehet a kapcsolatun? én szeretem a párom de muszálí kint dolgoznom

Figyelt kérdés

#német munkavállalás
2013. jan. 27. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Össze tehetitek a két kezeteket akkor. Volt olyan ismerősöm aki csak 3 havonta látta a párját kb 10 vagy 15 napra. Vagy akik csak évente tudtak találkozni. Félévente. Én is túl vagyok egy távkapcsolaton, hetente találkozhattunk, így is nehéz 3 év volt, főleg, h semmi hasznunk nem volt belőle, csak a pénz ment el. (Iskola és a mai világra semmit nem érő szakmát tanultunk sajnos ez idő alatt). Mi így is ismertük meg egymást míg tanultunk, interneten keresztül, sose lehettünk együtt napokat-heteket. Így 3 év után nagy csalódás volt összeköltözni. Ha legalább külföldön dolgozhattunk volna, vagy legalább lett akkor boldogan viseltük volna, mert a közös jövőnkért, házunkért. Nálatok van értelme, kitartás! Én boldog lennék, ha kint dolgozhatnék, rendes fizetésért.

Amúgy a távolság a kis tüzeket kioltja, a nagyokat fellobbantja, mert olyan, mint a szél.

24/N

2013. jan. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, akkor nem.
2013. jan. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez csak kettőtökön múlik.

Miért nem viszed ki a párodat maga mellé?

2013. jan. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tönkre. Ha itthon lennél akkor is tönkremehetne.

Bár nem egyértelmű, hogy ő is kint dolgozik veled vagy csak Te és akkor miért többesszámban írsz.

(NÉMETORSZÁG!!!!!!!!!!!!!)

2013. jan. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Jégtánc ***** válasza:
Lassan 8 éve vagyunk a párommal együtt,2008 őszén költöztem haza Németországból.Addig távkapcsolat volt.Jelentem működik még mindig:) Ember,és kapcsolatfüggő hogy hogy bírjátok a kihívásokat.Ha ő az igazi akkor simán működhet.Nem is értem miért kell ilyeneken agyalni.
2013. jan. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom azért dolgozol kint, hogy minél jobb életszinvonalat tudj megteremteni, és ha hosszútávon együttmaradtok, akkor ebből a párod is részesül. Én örülnék, hogy a párom ilyen céltudatos, határozott ember és, hogy stabil jövőt akar teremteni számunkra, ahol pl.: már biztonsággal lehet gyermeket vállalni, nem kell idegeskedni, hogy ki lehet e fizetni a számlákat és még sorolhatnám... eszembe nem jutna félretekintgetni, vagy azon hisztizni, miért nem találkozunk minden nap. Most abban mi a jó, ha találkoztok mindennap, közben hetvenért güriztek valahol (jó esetben,ha van munkátok), a tervek pedig örökké csak tervek maradnak??? Gondolom nem dolgoznál örökké Németországban, ha meg igen, előbb- utóbb őt is magaddal vinnéd. Ezt a pár évet ki kell bírni, pont azért, hogy utána szép jövőtök legyen.
2013. jan. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!