Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális dolog szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog szerintetek?

Figyelt kérdés

Pénteken "szakítottam" egy lánnyal. Igazándiból nem jártunk, mert azt mondtam neki, hogy amíg nincsenek komolyabb érzéseim iránta (szerelem), addig nem szeretnék bele menni egy kapcsolatba, mert biztos szeretnék lenni a dolgomban. 3 hónapig ismerkedtünk, randizgattunk, de valahogy nem volt meg az a bizonyos szikra, így hát lezártam ezt a kapcsolatot. Még sosem dobtam senkit, így elég nehéz dolgom volt. Nagyon rossz volt látni, ahogy miattam szenved és lelkiismeret furdalásom is van emiatt. Az óta viszont sokat gondolok rá, vele álmodtam és hiányzik is egy kicsit. Veletek is volt már ilyen? Az, hogy sokat gondolok rá, betudható a lelkiismeret furdalásnak? Normális válaszokat írjatok.

17/F


2013. jan. 27. 11:52
 1/1 anonim ***** válasza:
ha nem is jártatok, de mégis csak így-úgy együtt töltöttetek x hónapot, ezért gondolsz rá, ha eltelik egy hónap lehet már nem fogsz rá így gondolni
2013. jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!