Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldognak kéne lennem de mégsem vagyok az. Miért?

Figyelt kérdés
Szóval 19 éves lány vagyok. Lassan 4 hónapja lett vége 2 év 4 hónapos kapcsolatomnak. Nehéz volt elengedni stb de már túl vagyok rajta. Azóta ismerkedtem és jártam is pár sráccal persze lehet hogy hamar volt. Most is van egy srác és nem is tudom, azt vettem észre hogy amíg ismerkedem addig jókedvem van felszabadult vagyok de amint rátérünk arra a részre hogy járunk nyomást érzek, mintha sok lenne nekem. És nem tudom miért van. Tanácstalan vagyok, félek a csalódástól, hogy becsapnak átvernek. ( előző kapcsolatom végett nincsenek jó tapasztalataim) nemtudom mitkéne tennem ,hogy maradjak még egyedül? hagyjak magamnak még időt?
2013. jan. 27. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyj magadnak időt, ne keresd görcsösen a szerelmet!
2013. jan. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress egy szakítási szakértőt.
2013. jan. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha igényed van társra, akkor ne maradj egyedül mert eluralkodhat rajtad az önsajnálat. Bízd az időre. Kinövöd.
2013. jan. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Micsoda problémák...

Irigylem a 19 éves lányok életét.

2013. jan. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 poiu ***** válasza:
Idő és ne féld átélni azt, ami van.
2013. jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!