Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek valakinek lenne épp ötlete?!?

Figyelt kérdés
Hát az az egésznek a lényege hogy volt egy srác és egy lány akiket még én hoztam össze ! Barátkoztunk meg minden mindig elhülyültünk! De a srác bántotta meg meg is verte szegényt! Én mindig segítettem neki és megvédtem ettől a baromtól! Akkor nagyon sokat beszélgettünk telefonon ! egyszer csak a csajszi bevallotta nekem hogy sokkal többet érez irántam mint barátság ! ennek nagyon örültem mert én már régen többet éreztem iránta mint barátság! Akkor a srác elkezdett mindent hazudozni nekem róla hogy én ezt mondtam meg azt mondtam miközben semmi se volt igaz belőle..szerencsére egy idő után hitt nekem a csaj és feljöttek és itt nálam megmerte mondani neki hogy vége mert engem szeret ! A srác meg is értette de nem szált ki a képből sehogy se tudtuk lerázni! Akkor a csajszi itt volt nálam 1 hétig utána haza ment a szüleihez és úgy volt hogy szerdán jön is vissza hozzám de akkor valami közbe jött neki és még mindig nem jött vissza(2hete) De beszéltünk minden nap meg kaptam tőle szép sms-eket meg minden..(közben a srác már megint kitalált dolgokat amit a csaj majdnem elhitt megint neki de szerencsére nem ! hogyan tudnám a csajszinak bebizonyítani hogy ő életem nagy szerelme és mindent vele képzelek el? (csak az a bibi hogy közben az is kiderült hogy a sráctól babát vár! De én mondtam neki hogy nekem ez sem akadály mivel érte bármit megtennék és szerethetném attól még ugyan úgy mint a saját fiamat! De ezt ő nem akarja elhinni!Meg azt mondja hogy ilyet nem háríthat rám ! nem tudom mi tévő legyek... kérlek normális válaszokat írjatok Köszi 21/F a lány 22 az a barom meg 21 ....
2013. jan. 27. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első és az utolsó mondatot olvastam, ezek alapján nem tudok segíteni.
2013. jan. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És ezek után miért akarja megtartani
2013. jan. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mer egyszer már elvetélt és fél..
2013. jan. 27. 17:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Ő tudja,de egy életre összekapcsolódna emiatt azzal a paraszttal.
2013. jan. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ez az és én ezt nem akarom....
2013. jan. 27. 18:01
 6/6 dabura válasza:
nem jo party hagyd a pitsàba, 21 evesen nem kell gyerekfoleg nem mase sem terhes asszony talalsz sok fiatalt akivel el hulyulsz meg el bulizgatsz ne pazarold fiatal eveid hulyesegekre mert a kesobbiekben nagyon banni fogod!
2013. jan. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!