Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a férfiak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a férfiak és nők közötti egyenjogúságról, egyenrangúságról a párkapcsolatban de azon kívül is?

Figyelt kérdés

Szerintem a kettő teljesen más, nincs egyenjogúság szerintem, mert van, hogy ugyanazon munkáért a pasik többet keresnek, mint a nők. S rengeteg munkát meg sem kapnak a nők, pedig alkalmasak lehetnek rá.


De minthogy rengeteg nő dolgozik már legalább olyan, vagy magasabb pozícióban, mint férfi, kijelenthető szerintem, hogy van egyenRANGÚSÁG.


Sok férfi van, aki tényleg így gondolja, hogy dolgozza halálra magát a nő, de vannak, akik nem. Apám is ilyen. Anyám háztartásbeli, mindent ellát otthon, főz, most, takarít sőt még ápolta éveken át a súlyos beteg nagymamámat is, aki nem rég halt meg. Apám ezt elfogadja, neki többet ér az otthoni jó kaja, rend stb, minthogy elhajtsa anyámat. Nem mindegyik férfi szemében értéktelen az a nő, aki nem épít 20 emeletes karriert. Ez inkább nektek gáz nők, mert az egótokat akarjátok teletömni azzal, hogy többet akartok elérni mindenáron, mint a férfiak.


Kort és nemet kérnék.


f26


2013. jan. 27. 16:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Van egyenjogúság
2013. jan. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%

Teljes egyenjogúság a munka terén nincs és nem is lesz szerintem.

Az élet többi szérében viszont szerencsére igen...persze itt is van sok kivétel,de nagyrészben ezt lehet megfigyelni.

2013. jan. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
1-es ez édeskevés. Indokolj!
2013. jan. 27. 16:53
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Jogok mindkét nemet egyaránt megilletik,MERT AHOGY A FÉRFI, ÚGY A NŐ IS EMBER! Egy nő nem fog elmenni kőművesnek, ahogy egy férfi sem pedikűrösnek. Ez ilyen egyszerű. Viszont a nemek közötti "szerep" nem szabad hogy felcserélődjenek...

A hülye sztereotípiákat meg le lehet húzni a wc-n, hogy a nők hülyék, meg h a férfiak bunkók, meg minden nő kva, meg minden pasi disznó...

2013. jan. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

nem kapnak ugyanazért a munkáért több pénzt a pasik.

ez az egész leírás meg elég hülyén jön ki,gondold át még egyszer ezt a kérdést

2013. jan. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egyenrangúság az van, de egyenjogúság az nincs teljes mértékben. Az pedig hülye felfogás, hogy egy nő háztartásbeli legyen, egyik félnek sem szabad kiszolgáltatva lennie a másik fél által. Bár manapság a háztartásbeli fogalma is kezd változni, és inkább olyan nőkre vonatkozik, akik "cicásak, nagy mellekkel" és csak eltartatják magukat, de nem úgy, mint anyukád. Az pedig egyáltalán nem gáz, hogy egy nő is el akar érni valamit az életében, azonkívül, hogy gyereket szül, manapság ebben semmi rossz nincs. 24/N
2013. jan. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az, hogy nem érted a kérdést, nem az én bajom.
2013. jan. 27. 16:55
 8/17 anonim ***** válasza:
Munka területén nincs egyenjogúság (megindokolták már előttem), de a párkapcsolatokban kell lennie! Ha nincs, akkor nem működik egy kapcsolat.
2013. jan. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

egyenjogúság tényleg nincs, egyenrangúság is csak az akképp gondolkodó emberek esetében valósulhat meg

egyébként nem csináltam volna azt úgy, olyan formában, mint az anyukád, minden tiszteletem az övé, ez sokkalta nagyobb munka, szolgálat, mint bármilyen hiperszuper karrier

én csak kiegyensúlyozott életet szeretnék, amiben benne van a család és a munka is (nem karrier, nem pozició, de elismertség az igen) szerintem így lehet teljes életet élni

2013. jan. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Egyenjogusag van papiron. Az eletben sem ellentetes sem megeggyezo nemu felek kozott sincs. Ez emberfuggo. Ha ket fel hajlando ra akkor van egyenjogusag.
2013. jan. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!