Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tévő legyek a hiányérzetemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek a hiányérzetemmel?

Figyelt kérdés
Nekem talán még a barátomnál is kevesebb tapasztalatom van a szerelemben. Egy éve vagyunk együtt és nekem ő az első szerelmem. Fiatalok vagyunk de a kapcsolatunk a hónapok alatt nagyon megkomolyodott és barátaim és családom meglepettségére nagyon elmélyült. Érzéseink egymás iránt őszinték és a mai napig ég a köztünk első pillanattól fellobbant láng. Mint minden párkapcsolatban, mi is arra törekszünk hogy ez a láng ne aludjon ki. Szerencsére mind ketten makacsul ragaszkodunk egymás érzelmi kielégítéséhez, de mint a legtöbb pár az egymással eltöltött idő során mi is egyre többet veszekszünk. Az fáj a legjobban az egészben hogy kis dolgokon szoktam megsértődni és eleinte nagyon rosszul esett ha szótlanul szomorkodva meg sem próbált vitába szállni a szavammal. Néha még mostanában is zavar ha inkább nekem ad igazat mert tudom hogy ezzel elhalványítja a bűntudatomat amit akkor ébreszt bennem ha szavaival beigazolja hogy tévedtem és nem volt jogom rá hogy felkapjam a vizet. Ezt a játékot oda vissza dobáljuk egymás között és szerintem ez nagyon nincs így rendben.Ami viszont a kapcsolatunk erősségét bizonyítja az az hogy bár néha nagyon mélyen megbántsuk egymást, nem fordulunk többé el egymástól, hanem inkább segíteni próbáljuk a másikat abban hogy megértse mindkettőnk helyzetét. Főleg én vagyok a vitáink felbujtója amiért szégyenlem is magam mert tudom hogy belül nagyon szeret és bármit megtenne hogy boldoggá tegyen. Persze én is ugyan így érzek iránta, de bár ő azt állítja rólam hogy sokkal komolyabb és érettem vagyok mint ő én még is gyerekesnek tartom magam amiért engedem hogy féltékenykedésem közénk álljon. Szinte minden nap látjuk egymást, ritkán van hogy szükség lenne egy napra egyedül habár mostanában egyre több szabadságot igényel a barátom. Próbálom megérteni de túlságosan szeretem őt ahoz hogy nélküle töltsem a napjaim, pedig persze hogy tudom hogy ez normális. Nem élhetünk összenőve mert az nem egészséges, azt is fontos szempontnak tartom hogy nekem ő a lelki társam mindenben, az egyetlen igaz barátom és a legjobb társaságom. Ezért találom nehéznek hogy nélküle töltsem a napjaim. Sajnos mostanában főleg ezért vitatkozunk, tudom és beismerem hogy túlságosan ragaszkodó vagyok, csak mivel tudásom szinte a nullát súrolja párkapcsolatok témában, ezért nem tudom hogyan fogadhatnám el, megbántódás nélkül ha néhány eltervezett este nem úgy alakül ahogy vártam. A kérdésem a következő : mi tévó legyek a hiányérzetemmel?

2013. jan. 27. 19:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem add tovább a hiányérzetedet másnak.
2013. jan. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hogy érted ezt?
2013. jan. 27. 19:48
 3/14 anonim ***** válasza:
én értem, mire gondol az első
2013. jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
kifejtené kérem kicsit bővebben az első vagy a második?
2013. jan. 27. 19:50
 5/14 anonim ***** válasza:
túl.. sok.... a betű!
2013. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló elmagyarázza, ő tudja miről beszélek...:)
2013. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. jan. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
a betű az azért sok :) mert próbáltam beleadni annyi infót ami talán szükséges lehet a válaszolásban
2013. jan. 27. 19:53
 9/14 anonim ***** válasza:

én 27 éves vagyok


mit iszunk?

2013. jan. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
17, ezt ezért addig nem írtam mert nem szerettem volna hogyha a korom miatt éretlennek találnának egy párkapcsolatra
2013. jan. 27. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!