Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemdohányzók! Együtt tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemdohányzók! Együtt tudnátok lenni olyannal aki cigizik?

Figyelt kérdés
Vagy hosszú távon zavaró lenne? Én életemben nem szívtam el egy szálat sem, soha-soha, de ő meg rendszeresen cigizik. Ez így működhetne attól még?
2013. jan. 27. 21:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Hamutállal csókolózni :D

Ön dönt: Egészségesen él, vagy hamutállal smárol

2013. jan. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Cicuskaaa123 ***** válasza:
100%
Szerintem, ha nem az arcodba fújja a füstöt, akkor semmi probléma nem lesz :)
2013. jan. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Cicuskaaa123 ***** válasza:
Ez a hamutál hülyeség! Aki rendesen mos fogat meg kiöbliti utána a száját meg sem lehet érezni!
2013. jan. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem. Pont emiatt nem jövök össze valakivel aki iszonyat rendes és nyerő, de nem. Sajnos a cigi nálam kizáró ok. Ha a földön az összes ember cigizik akkor szükség törvényt bont, de van választasái lehetőség cigi mentesek közt.
2013. jan. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Voltam olyan kapcsolatban, ahol a másik fél dohányzott... Én viszont soha. Végül is kibírtam, hogy dohányzott, a többi dolog kárpótolt. Nagyon ritka volt az, hogy tényleg kellemetlen legyen mondjuk 1 csók, igényes dohányosnak nincs hamutál-ízű szája.
2013. jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ha egéybként tényleg tökéletesen összepasszolunk, akkor valószínűleg igen. Bár úgyis hamar leszokna róla mellettem és nagyon boldog lenne, ebben biztos vagyok.
2013. jan. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Nem. Nem szeretnék!

F.

2013. jan. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
én is nemrég szoktam le,a pasim is,de ha cigizne,az sem zavarna,ha nem láncdohányos lenne
2013. jan. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem
2013. jan. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Apukám napi 3 dobozzal szív, és kénytelen vagyok együtt élni vele. Igazándiból nem is tudom... inkább nem!


20f

2013. jan. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!