Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek tabu a 3. fél bevonása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek tabu a 3. fél bevonása a szexuális életetekbe, vagy teljesen rendben van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem az lenne,hogy támogatjátok a 3-as szex beiktatását?

Kérdése csak és kizárólag azoknak szól,akik nem pár hónapja,hanem már évek óta együtt vannak!

Ti mennyire támogatjátok ezt az ötletet?

Illetve heteró férfiak legtöbbször csak a saját örömüket szolgáló 1 pasi+ 2 csaj felállást szokták támogatni?

Meg a másik kérdésem inkább férfiakhoz szólna!

Van olyan,hogy a férfiak elvárják,illetve megkérik rá a párjukat,hogy foglalkozzanak a másik nővel,odafelé működne hogy a 2 pasi foglalkozzon néha egymással is ha igényli,izgatja a csajt?



2013. jan. 28. 14:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
69%
Én ezt nem tudom,hogy milyen szinten tolerállnám.Nincs kizárva,hogy megtépném a harmadik felet!!!
2013. jan. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%
Nálam és a páromnál is, a szex két ember intim magánügye. Nincs ott helye harmadiknak.
2013. jan. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is intim kétszemélyes dolog a párkapcsolat. Harmadiknak nincs helye az ágyban sem.
2013. jan. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
56%

2 év játszik?

Mert akkor már írhatok én is:P

Szóval mi kipróbáltuk már, s azóta is "rendszeres"... Havi, két havi esemény. Nálunk minden rendben van, és nálunk belefér...

2013. jan. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nos az én véleményem: A szex,egy párkapcsolatban 2 emberre tartozik,mert PÁRkapcsolat,a 3 az már ugye páratlan,a 4 meg már sok lesz :))

Na jó!

Viccet félretéve csak kíváncsi vagyok a véleményekre,mert szerintem sokszor a pasik kihasználják a nőket,tehát csak nővel vetik fel az ötletet,ha a csaj megemlíti hogy legyen inkább 2 pasi+1 csajos a szitu,akkor már húzza a pasi a száját,tudom mert voltam én is fiatal anno,de többet nem próbálnám ki.......ezt csak azok értik meg,akik igazán szeretik a párjukat!

Nincs annál rosszabb érzés,mikor előtted simogatja,csókolgatja valaki a párodat,olyan helyeken érinti meg,ahol csak neked szabadna......

aki erre izgul,illetve rendszeresen csinálja,szerintem vagy beteg,vagy nem szereti igazán a párját.

Nem hiszem hogy ez egy egészséges párkapcsolat lenne,de örülök hogy sokan intelligensek vagytok,és szintén ez a véleményetek.

Mert van ahol azt olvasni,hogy ez trendi,meg modern gondolkodás a párkapcsolat egy új formája,gondolom ezzel etetik magukat....

2013. jan. 28. 14:39
 6/27 anonim ***** válasza:
91%
Én sosem tudtam, és nem is fogom megérteni azt, hogy ez egy egészséges párkapcsolatba hogy fér bele. Ha szeretek valakit, nem tudom végignézni, hogy mást kényeztet, és ez ugyan így visszafelé. Nekünk jó a szexuális életünk, ezért nincs is szükségünk ilyen "kiegészítőre"!!!
2013. jan. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

"ma 14:40"


nagyon örülök,hogy azért ez az elterjedtebb vélemény

a dologról :)

2013. jan. 28. 14:41
 8/27 anonim ***** válasza:
mi 5,5 éve vagyunk együtt, de tabu a dolog...mind ketten úgy gondoljuk hogy ami az ágyban történik az csak ránk tartozik, nem kell oda 3. fél.
2013. jan. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%

Nem ez az elterjedt,ez a normális!


Tehát általában ezt az ötletet a férfi indítja el,ülteti el a gondolatot nő agyában.

A nő ilyenkor gondolkodni kezd azon,hogy szereti e a párja,működésbe lendülnek a fogaskerekek.......

Sokan ilyenkor megijednek,hogy valamit nem tudnak megadni a párjuknak,illetve félnek,hogy ha nem mennek bele a dologba,akkor a férfi megcsalja,esetleg elhagyja őt.

Sokszor úgy gondolja,hogy a döntéssel,hogy belemegy a dologba,magához láncolhatja a férfit,hisz ezzel megmenti a párkapcsolatot,majd következik az a fázis,hogy ő is elhiszi,hogy akarja a dolgot......

Sok pasi ügyesen tudja irányítani a nőket,és azok érzelmeit,ehhez nem csak a nők értenek.

Aztán az más kérés,hogy mikor már szerepet játszik ez a dolog a párkapcsolatban,mennyire lesz az tartós?

Tehát a végtelenségig szerintem senki sem tűri ezt el,úgy vagyunk felépítve,hogy az ember alapjáraton védi,illetve félti a "tulajdonát"!

Tehát megjelenik a féltékenység,a keserű szájíz....."drágám felhívhatnánk az xy-t,hátha ráérne egy kis hancúrkára!"

"már megint?én nem vagyok elég neked?"

Természetesen kritizálható vagyok,de tény hogy az ilyen kapcsolatok rövidebb életűek,mint a monogám kapcsolatban élőéké!

2013. jan. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Abszolút tabu, mindkettőnk szerint. Pedig bevallom engem régebben izgatott volna bármelyik felállásban, mondtam is a barátomnak, de azt mondta, hogy ez semelyik változatban se jöhet szóba soha. Most már örülök, hogy így gondolta, tényleg nem lett volna jó ötlet.

21L

2013. jan. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!