Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Tabu-e nálatok az ex exe?

Figyelt kérdés
Vagy összejönnétek vele? És ha biztosak lennétek benne, hogy nem bántotok meg vele senkit? Ill.: nagyon gáznak tartjátok, ha valaki a flörtje exével/ az exe flörtjével jön össze? És mit gondoltok az olyan lányról, aki az exét összehozza a flörtjével?

2013. jan. 2. 19:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja: homofób válaszolók kíméljenek!
2013. jan. 2. 19:59
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tartom gáznak.
2013. jan. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát ha biztos hogy nem bántassz meg vele senkit akkor nem tabu. Hisz az a másik már otthagyta és elvilwg akkor már semmi köze hozzá hogy kivel kavar. Csak hát gyakorlatban rosszabbul szokott elsülni.
2013. jan. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ez amúgy olyan hülyeség.. hogy nem lehet összejönni pl fiúknál egy haver volt csajával... és ha én őt szeretem?? úristen.. nincsenek már együtt.. akkor meg? ennyi erővel tök ismeretlennel össze jöhetek még egyáltalán hogy az is tilos mert "bunkóság"?
2013. jan. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

2. Miért szokott rosszul elsülni szerinted?

3. Én sem gondolom, hogy rossz lenne, de kíváncsi vagyok a véleményekre.

2013. jan. 3. 18:33
 6/11 anonim ***** válasza:
Ami miatt kellemetlen lehet, ha esetleg mégse annyira tisztán elvarrott a szakítás vége, valamelyik félnek még titokban érzelmei vannak. A tipikus női kavarás, háttérben taktikázás a leszbikusoknál is megvan, de a szétmenések viszont kevésbé gyűlölködősek talán.
2013. jan. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2.vagyok

a 6.-al teljesen egyet értek én is ilyesmire gondoltam. Meg az ugymond "bunkóságnak" számít mert oké hogy már szakítottak meg oké hogy vége. De azért biztos szar az exnek hogy az exe az exével kavar.

2013. jan. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Viszont vedd figyelembe, hogy leszbikusból kevés van, és így az exek mindig könnyű választásnak számítanak.
2013. jan. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
és kit érdekel kinek mi a sz.r? az számít nekem mi a jó.. én oltárian lesz.rom az exeim kivel kavarnak.. jó van amelyiket még szeretem na az zavar ha rá nyomul rá valaki.. meg akárkivel együtt van nem bírnék azzal haverkodni meg megszeretni mert az van bennem hogy elveszi akit szeretek.. de akkor se tiltom meg neki hogy ne jöjjön össze a volt csajommal / pasimmal
2013. jan. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem gáz
2013. jan. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!