Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szeretem még a volt barátomat, de összejöttem mással?

Figyelt kérdés
De a volt barátom mást szeret?Jól döntöttem,hogy én is összejöttem mással?
2013. jan. 26. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tetted jól....elmondom miért...nem szabad egyből más kapcsolatba futni...hagyj időt magadnak...engem barátnőm elvileg halálosan szeretett, de mivel elég viharos volt a kapcsolatunk főleg a kényszerképzetei miatt véget vetett ennek, és rá kb szűk 2 hétre újra halálosan szerelmes lett, de látszik rajta,hogy csak a külvilágnak szól... Hogy ideges vagyok e?? bosszús??? igen...rendkívül, de mivel tudom, hogy jobb vagyok nála nem fogom ugyanazt a lépést megtenni, mint ő...te is jobb vagy, mint a volt barátod....ne tedd ezt..élj egy kicsit, mutasd meg, hogy ki is vagy valójában :D
2013. jan. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ:) hány éves vagy?
2013. jan. 26. 09:23
 3/7 anonim ***** válasza:
25 éves,de annyira nem vagyok tapasztalt...pár kapcsolatom volt csak komoly de ezalatt már sok mindent megtanultam...
2013. jan. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nekem is eddig csak 1 komoly kapcsolatom volt.egyébként a srác,akit még szeretek,ő a volt barátnőjét szereti,és csak amolyan alakuló kapcsolatunk volt.
2013. jan. 26. 09:31
 5/7 anonim válasza:

ha ezzel a sráccal,akivel összejöttél jó a kapcsolat,vonzódsz hozzá,akkor elvileg elfeledteti a régit,persze ha sikerül,te tudod,hogy merre tovább

van olyan,akinek sehogy se jó...gondold át a dolgokat,sorolj fel pro-kontra elemeket mind2 srácnál,hátha az segít egy kicsit,de ha pörgős életre vágysz,vagy voltál benne,lehet h elhamarkodtad a dolgokat

ezt csak magadban tudod tisztázni,hogy mire vágysz jobban

2013. jan. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem tetted jól, hanem csak bonyolítottad a problémádat.
2013. jan. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
na,itt szerintem a megoldás az lenne,hogy szakítasz a mostani barátoddal,és egy ideig egyedül maradsz,amíg le nem tisztulnak a gondolataid,hogy kivel is szeretnél és mit is.
2013. jan. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!