Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már hosszu kapcsolatod?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hosszu kapcsolatod? Akkor kérlek nézz be!

Figyelt kérdés

Akinek volt egy 10 éves kapcsolata. Elsö nagy szerelem, meg minden...utána szakitanak, mert a nö megcsalja a párját...a fiu még meg is bocsájtana, de a nö elköltözik...tehát azt akarom ebböl kihozni, hogy hogyan lehet egy ilyen komoly kapcsolat után, amit ráadásul nem a pasi szakitott meg, még ugyanugy vagy esetleg jobban szeretni egy másik nöt? Vagy a szive mélyén mindig öt fogja szeretni? Az elsöt, a tökéletest...akinek még egy megcsalás is megbocsáthato...?

Azok véleményére vagyok leginkább kiváncsi akiknek volt már ilyen hosszu kapcsolata, nem ö szeretett ki belöle, hanem a párja hagyta el...és hogyan érzett ez után, hogyan érez most ezzel kapcsolatban...


2009. szept. 2. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Hát mintha az én történetemet írtad volna le az elején, csak annyi különbséggel, hogy én vagyok a Nő és a volt férjem csalt meg és lépett le.

Én teljesen kész voltam mikor szétmentünk, de rá kellett jönnöm, hogy hiába mondom azt megbocsájtom a bűnét tuti nem sikerült volna. Mindig ott lebegett volna a kétség bennem.

Utána jött egy másik kapcsolatom ami 5 évig tartott, de a expárom nem akart felnőni.

Majd mikor azzal is vége lett megismertem a mostanit akivel szerelem volt első látásra. 3 hónap múlva eljegyzés és rá 1 évre esküvő. Tökéletes az életem most így 33 évesen. Családtervezés meg egyebek.

Az első férjem akiről azt hittem életem végéig tart majd a múltamhoz tartozik akárcsak az utánakövetkező.

A 10 év nem törölhető az életedből, de túl lehet lépni rajta. Nekem sikerült.

2009. szept. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Nem 10, csak 5 éves kapcsolatom volt, én a megcsalt pasi vagyok. Én a megcsalás kiderültekor azonnal szakítottam volna, de szerettem a lányt, és úgy éreztem meg tudok bocsátani. Megbocsátani lehet, de elfelejteni... SOHA. Húztuk még egy darabig, de nem volt ugyanaz a kapcsolat, mint előtte.

Azt hiszem lenne lehetőségem újra összejönni vele, de nem is akarom és nem tartom valószinűnek, hogy tartós és jó kapcsolat lenne.

2009. szept. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tudom leginkább nem az én véleményemre vagy kiváncsi. Én a másik oldalon voltam. Azaz jobban meglehessen érteni. A volt barátomnak volt ilyen hosszú kapcsolata. Mi mikor megismerkedtünk akkor már úgy érezte túl lehet rajta. Tévedett. Nem is sokáig működött az a kapcsolat. Pedig amit tudtam megadtam neki. Mégis az a másik nő volt és jelenleg is a nagy szerelme.Összetörte a szívét és hiába jöttem én nem enyhítettem a fájdalmát. Csak betöltöttem azt az űrt amit a nagy szerelme hagyott. Engem szeretett, de nem úgy ahogy őt. Nem is tudta úgy kimutatni. Eleinte rosszul esett, de beletörőtem, hogy nem vagyok az a nő akivel újra tudná kezdeni. Ma már csak az együtt töltött szép emlékek maradtak.


Bocsi, hogy bátorkodtam írni.

2009. szept. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat. mindenki történetében van valami tanulság.Én most a jelenlegi barátnö vagyok, és nehezen dolgozom fel ezt az elözö 10 évet a párom életében. Ugyan már 1,5 éve együtt vagyunk, de nem tudom elhinni, hogy jobb lehetnék én, jobban lehetne engem szeretni mint egy 10 éves kapcsolatban... Félek, hogy egyszer átkattan neki, és visszamegy hozzá, mert a csaj nyitott lenne a dologra...

Utolso hozzászolo: egyáltalán nem baj, hogy irtál :), hiszen kicsit sorstársak vagyunk, bár remélem azért nálam nem ez lesz a váge :(

2009. szept. 2. 10:22
 5/8 anonim ***** válasza:
A 10:17-es hozzászóló vagyok. Nagyon szorítok, hogy ne legyen így. Hiszen mi is megérdemeljük, hogy szeressnek.
2009. szept. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Viszont kivánom neked, hogy megtaláld az igazit!!!
2009. szept. 2. 10:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy igazi férfi csak egyszer lesz igazán szerelmes. Ha összetörik a szivét ily módon, akkor utána már csak szeretni tud, szerelmes nem lesz soha.
2009. szept. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bellacullen válasza:

szia!


Az én történetem is valami hasonló.. 20 évesen úgy éreztem megtaláltam az igazit..Mindent meg tudtunk bezsélni, tökéletesen összeillettünk.3 évig tartott a boldogságunk, amikor szakítottam vele, mert egy közeli barátunkkal megcsalt. Úgy éreztem belehalok a hiányába, mert én iszonyatosan szerettem őt. Azóta eltelt 2 év, és az idő alatt minden férfit az exemhez mértem.Az eszem tudta, h nem szabadna ezt tennem, de a szívem mélyén mindig is epekedtem utána..A legnagyobb hibát talán ott követtem el, h a szakítás után is szinte napi szinten találkoztunk, esélye se volt a szívemnek begyógyulnia.. Fél éve megismerkedtem egy fiúval, akivel végre azt érzem, h igazán szeretni tudnám..sőőt..talán már szeretem us, aki elfeledteti velem az ex nagy szerelmet:)

Te is lehetsz az az ember, aki új értelmet ad vki életének:)

2009. szept. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!