Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi szerelmi csalósáon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi szerelmi csalósáon voltál már túl? Mire találkoztűl olyannal, akivel tényleg szép, boldog, komoly, hosszú kapcsolatod van! Volt

Figyelt kérdés
Kort , nemet is kéek!
2009. dec. 3. 16:39
 1/7 A kérdező kommentje:
bocs az elgépelésekért (:
2009. dec. 3. 16:40
 2/7 anonim ***** válasza:

Igazán nagy pofont nem kaptam még ilyen téren. Egyszer csaltak meg, de különösebben nem érdekelt, kirúgtam..annyira nem szerettem. Előtte is kb. 2-3 hetes, max. pár hónapos kapcsolataim voltak, nem működött senkivel. Inkább az volt a bajom,hogy plátói szerelmeim voltak. Abból kb. 5. Majdnem 19 voltam, amikor összejöttem a mostani párommal..Ő az első,igazi szerelmem, és nagyon boldogok vagyunk.

21/L

2009. dec. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem számoltam, de rengeteg csalódás ért sajnos :(

22 éves koromra találtam rá az igazira, akivel 1 éve boldog vagyok, és úgy vélem, Ő lesz a megfelelő feleség is :)

23F

2009. dec. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem még egy csalódásom sem volt,aminek nagyon örülök! :) 1 és negyed éve vagyok együtt a barátommal,aki egyben az első barátom is.és hihetetlen h milyen jól megvagyunk,mennyire szeretjük egymást :) És az a poén,h amióta mi együtt vagyunk,van,aki azóta a 3. barátjával van együtt.


17/L

2009. dec. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Igazából egy volt.Az is az első szerelmem,9 hónapig tartott.Akkor teljesen depressziós lettem,nem érdekelt semmi és senki.Voltak barátaim,de nem vettem őket komolyan.17 és fél voltam,amikor megismerkedtem valakivel.3 hónap együtt járás után karácsonykor(megirígyelve osztálytársnőmet)azt mondtam,hogy 1 év múlva szeretném,ha nekem is lenne valakivel.1-2 nap múlva azt mondta,hogy majd vele,és megvette a gyűrűt.Azóta 15 év telt el.Van egy 13 éves fiunk és az ikreink 3 évesek.A kapcsolatunkban nem merítettünk mindent ki.Szeretjük egymást.Ezt csak azért írtam le,mert nem ismerlek,és nem tudom hány éves vagy.Én sokáig nem tudtam,hogy szerelmes vagyok-e,vagy csak szeretném,ha valaki szeretne.Ezt pedig a csalódásomnak köszönhetem.(szerető családban nőttem fel,nem menekültem ottholról)

32/L

2009. dec. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom nem kell nekem még komolyabb kapcsolat, akárhányszor komolyabbat akarok ,mindig megjárom..

3 lánnyal akartam komolyabbat, de mindig átbasztak , ha meg nem akarok komolyat, rám akaszkodnak..

Szóval én még várom az "igazit" :)

18/F

2009. dec. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem volt, 2 komoly kapcsolatom volt, az egyiket elbasztam, a másik már több mint egy éve tart.

18/F

2009. dec. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!