Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat? Vélemény? Ötletek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat? Vélemény? Ötletek?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nagyon szimpatikus és szerintem én is az vagyok neki, csak a bökkenő az, hogy van köztünk 200km, szóval csak hétvégén tudnánk találkozni, vagy szünetekben.

Ez mennyire megoldható?

18f



2013. jan. 28. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát ha elmondhatóm a személyes sztorim és véleményem állatába ez elszokott laposodni.


Az én esetemben 17 évesen megismertem a strandon egy lányt. Akkor láttam életemben először és utoljára is. Három évig leveleztünk (még nem volt nettem). A vége felé kezdtem érezni a kiégés nyomait. Tekintve h soha nem találkoztunk, bár én akartam. A kapcsolatunk idővel ellaposodott, és nem volt miről beszélnünk. Ez kétségtelen a távolságnak tudható be. Az iróniája a dolognak h a lány a levelezésünk megszűntével pár évre az unokatestvéreméktől 1 utcára lakott. De eszembe se jutott hogy oda mennyek hozzájuk. Már untam az egészet. Ez volt életem elő és utolsó távkacsoldata is.

Szerintem nincs értelme annak h a párodat csak 3x látod évente. De ez csak az én story-m és véleményem.

2013. jan. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16 voltam, mikor egy 27 éves férfivel megismerkedtem IWIW-en. Szintén 200 km volt a távolság, nagy volt a vágyakozás, várakozás. Mivel rossz arrafelé a közlekedés meg 2× kellett átszállnia, plusz nálunk nem aludhatott, ezért csak egyszer tudtunk találkozni. Ezért és más okokból váltunk el.
2013. jan. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mi hetente tudnánk találkozni, vagy sürübben
2013. jan. 28. 19:27
 4/9 anonim ***** válasza:
200km rengeteg. biztos találsz közelebbi lányt. rengeteg lenne az uti költség és ha nem jön össze a kapcsolat akkor "buktad" én barátnőm 60kmre lakik tőlem de nagyon rossz a közlekedés .hatvanból fel a keletibe- onnan át a nyugatiba és onnan vácra .4 éve vagyok vele ennek ellenére. ha nem dolgozol akkor még bonyolultabb finanszírozni az utat. ha nagyon szereted és úgy érzed megéri akkor egy próbát megér. később összeköltözhettek és kereshettek munkát a közelben.
2013. jan. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az összeköltözés a cél :)
2013. jan. 28. 20:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen párt sőt olyat is,akik több ezer kilométerre laknak egymástól mégis működik nekik.. Minden csak akarat kérdése
2013. jan. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi 60 km-re lakunk egymástól és mégis csak hétvégente találkozunk... 4 hónapja működik, ennyire senkit sem szerettem még... szóval szerintem a szerelem mindent legyőz, a távolság a legkevesebb...
2013. jan. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

én fél éve élek távkapcsolatban, köztünk több, mint 500 km a távoság, de egy percig se bántam meg, hogy vállaltam. a lényeg, hogy bízzatok egymásban és sokat kommunikáljatok. mi csak 1-2 havonta találkozunk, ez igy nagyon nehéz, de megéri. magadban kell eldöntsd, hogy mennyire fontos a másik. ha csak őt szereted, nem számít, hogy hány kilóméter van köztetek. sok sikert és kitartást :)


hogy picit támogasd az én távkapcsolatom, kérlek szavazz erre a képre, hogy még több időt tölthessek a párommal [link]

2013. jan. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 29. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!