Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan, hogy az illető nem tudja mit érez?

Figyelt kérdés

A párom azt mondta, nem tudja mit érez most irántam,időt kért. De azt mondja, nem akar elveszíteni, meg fél, hogy ha később rájön,hogy szeret, akkor már nem fogadom vissza.

Várjak rá vagy sem? 4 évig voltunk együtt(szakítottam vele). Össze van teljesen zavarodva...Nem tudom mit csináljak. Valaki segítsen:(


2013. jan. 28. 21:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hagyd, hogy gondolkozzon egy kicsit.

Nem ártana megbeszélni mi romlott meg...

2013. jan. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

én várnék a helyedben. kérdezd meg tőle hogy kb mennyi idő kell neki. nem csodálom hogy összevan zavarodva nekem 2-3hónap kellett 1 hasonló helyzetben. az is lehet hogy csak megakar leckéztetni hogy te is "szenvedj" ami szerintem nem elitélendő dolog. ha szereted akkor nem halsz bele ha vársz egy kicsit legalább elmondhatod hogy te megpróbáltad. addig is bizonygasd hogy szereted és járj a kedvében

23/f

2013. jan. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem tudja, semmit nem tud....pont ez a borzasztó benne. AZt mondja ki van lelkileg(sok rossz dolog történt vele)elveszítette az apukáját + sajnos neki kell eltartania a családját- testvéreit)
2013. jan. 28. 21:30
 4/16 anonim ***** válasza:
Várj rá. Ilyen előfordul. Stressz, egyéb körülmények eléggé gátolni tudják az emberek érzéseit. Ne siettesd. Ha elmegy, akkor nem ő volt a megfelelő, ha visszajön, akkro pedig valószínűleg még jobban fog szeretni, hiszen hiányoztál neki.
2013. jan. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Igen van olyan, de ez csak mint kifejezés létezik - az ember nem tudja definiálni az érzéseit. De attól az érzés még megvan hogy szeret, vagy nem.

Szerintem ez a szerelem/szeretet elég összetett téma. Lehet hogy mostanában nem volt szerelmes beléd, nem érezte, de mondjuk idővel visszavágyódik és újraszületnek az érzések, esetleg csak egy elképzelt ember után akire vágyódik, aztán mikor megint szembetalálkozik a "valósággal" megint visszakozik...

2013. jan. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Jaj hagyjuk már a dajka mesét. Vagy szeret vagy sem.
2013. jan. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

" nem tudja mit érez most irántam,időt kért."


Ez kamu.


Tudja, csak:


Nem meri megmondani a végét, mert tart a hisztérikus kirohanásodtól-50% esélyed van rá


Vagy van valakibe beleszeretet. 50%

2013. jan. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondom, hogy ha az ember szeret valakit azt érzi! Ezért nem értem őt! :( Nagyon rosszul esik,hogy mindig mellette álltam,ha baj volt, erre ő meg ...Jó biztos nem tehet róla,mert látszik rajta,hogy tényleg nem tudja mit akar...Csak akkor is, ettől én is szenvedek..
2013. jan. 28. 21:35
 9/16 anonim válasza:
nálunk is hasonló a helyzet,viszont mi "hivatalosan" nem jöttünk össze,de kb minden volt,viszont most azt mondja,hogy nem tudja mit szeretne,mert sok rossz dolog történt vele a közelmúltban,stb..átérzem a helyzeted! kitartást,én most próbálok nem ezzel foglalkozni,aztán majd meglátjuk hogy alakul :)
2013. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nincs másik lány a dologban(ez 100%!!!) nem is lenne még csak ideje sem rá! SZóval ezt ki lehet zárni.

Ha nem szeretne, azt is megmondaná, mert mindig mindent elmondtunk egymásnak, hiszen csak komoly a kapcsolatunk. Hiszek neki, abban, hogy nem tudja mit érez. Mert ő mindig kimondja amit éppen gondol vagy érez..

2013. jan. 28. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!