Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan, hogy az illető nem tudja mit érez?

Figyelt kérdés

A párom azt mondta, nem tudja mit érez most irántam,időt kért. De azt mondja, nem akar elveszíteni, meg fél, hogy ha később rájön,hogy szeret, akkor már nem fogadom vissza.

Várjak rá vagy sem? 4 évig voltunk együtt(szakítottam vele). Össze van teljesen zavarodva...Nem tudom mit csináljak. Valaki segítsen:(


2013. jan. 28. 21:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát figyelj kérdező... ez is egy olyan kérdés lett, hogy neked már megvan a válaszod, mind1 mit írunk :)
2013. jan. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Bár meglenne a válasz rá! De sajnos nincs...Bár közhely, de sajnos igaz lehet, hogy majd az idő ad rá választ, csak addig én lehet belebolondulok:( Ez a bizonytalanság a legrosszabb.
2013. jan. 28. 21:51
 13/16 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna ezt a kérdést 6 hónappal ezelőtt...

Tavaly márciusban szakítottam az akkori párommal, akkor ő majdnem belepusztult, rá másfél hónapra visszamentem hozzá... de akkor már megváltozott, azt mondta nem tudja hogy szeret-e eléggé... mert szeret, 4 évet nem tud csak úgy elfelejteni, de megváltoztak az érzései és idő kell ahhoz hogy rájöjjön hogy mit is akar... 2 hónapig húzta vonta a dolgokat, aztán egy szép napon telón szakított... majd azóta is az a dátum az évfordulója az új csajjal... akivel már akkor elkezdődött valami mielőtt még visszamentem volna hozzá...

Nos, ez az én esetem, de szerintem tanulságos...

2013. jan. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Létezik, főleg nőknél, de az idő eldönti... :)
2013. jan. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az én barátom hasonló dolgokon ment keresztül. Hidd el, ha összejöttek neki a dolgok, vagy maga alatt van, nem tudja úgy megélni az érzéseit. Biztos vagyok benne,h szeret, csak idö kell neki. Hagyd most egy kis ideig, ne keresd, hadd rendezödjenek a dolgai. Az én barátom is ugyanigy össze volt zavarodva, és azt mondta nem tudja mit érez irántam. Én tudtam:) Csak besokallt, mentálisan terhelve volt. Idö kellett neki, de azóta is boldogok vagyunk:)
2013. jan. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Végül hogy alakult a történetetek? Én is ugyanilyen helyzetben vagyok. Egy hónapot kért. Elköltözött albérletbe. Nem tudom, hogy mit tegyek, várjak-e vagy ne, és utána lesz-e értelme folytatni. Később nem lesz ugyanígy bizonytalan? Szenvedek, mint a kutya!
2013. szept. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!