Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok pénzes attól még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok pénzes attól még kellhetek valakinek!?

Figyelt kérdés

Helló

Az a kérdésem hogy volt egy csaj akinek tetszettem ismerkedtünk éppenség, utána 2 hét múlva ráá Neten Converse Cuccokat Linkelgetett bee nekem hogy mit Szerettne karácsonyra , hát. nem tudom kinél hogy megy de én még csak tanuló vagyok meg nem is a barátnőm ezért hát nincs pénzem ilyenekre , nekem sincs Converse Cuccom , Szerintettek baj hogy nincs pénzem ilyenre,?

Most van egy másik csaj Beatrix Egyenlőre ismerkedünk, És hétvégén Közös Filmezés lesz , Ha veszek Neki boci csokkit

Az ismerkedésre elég , ? :)

Meg ha csak Ünnepekor Kap tőllem ajándékot , Például Szülinap ,Karácsony, Névnap, Mikulás ? :)



2013. jan. 28. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:

" Neten Converse Cuccokat Linkelgetett bee nekem hogy mit Szerettne karácsonyra , hát. nem tudom kinél hogy megy de én még csak tanuló vagyok meg nem is a barátnőm ezért hát nincs pénzem ilyenekre "


Ne nagyon éld bele magad!

2013. jan. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sz@rd már le a külsőségeket. Nem azon múlik egy normális kapcsolat.
2013. jan. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, ha viszel neki egy tabla csokit az sztem nagyon kedves gesztus.

En biztos orulnek neki.

2013. jan. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen ez az én véleményen is hogy.. most nem a holmik miatt van vellem :D
2013. jan. 28. 22:58
 5/10 anonim ***** válasza:

Hagyd a másik csajt. Egy hülye anyagias p.csa.

Vegyél Beatrixnek Boci csokit és érezzétek jól magatokat. :)

2013. jan. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kösszi !! a válaszokat!! Rendesek vagytok!! :) Igen hát remélem Jó lesz!! :)
2013. jan. 28. 23:01
 7/10 anonim válasza:
És közben a helyesírással is szemezgess, egy valamirevaló lánynál előnyt jelenthet:)
2013. jan. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát anyira nem írok rosszul, de gyorsan írok nagyon, te se írnál szebben ha ilyen gyorsan írnál ! :)

De jó vendégnek van ígaza! :D

2013. jan. 28. 23:09
 9/10 dabura válasza:
ne vegyel semmit mert akkor azt fogja erezni h cserebe vmi szolgaltatast kell nyujtania, en se szoktam venni semmit bar kola suti nem art vagy esetleg 1 u borocska az meg oldja a gatlasokat:)
2013. jan. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És a végén adj neki 1 kígyóuborkát 3 óvszerrel, hogy "gondolj rám ha nem vagyok ott"
2013. jan. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!