Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ellentétes érzéseim vannak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellentétes érzéseim vannak, magam sem tudom mit akarok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátnõmmel már 8 hónapja együtt vagyunk. Az elején nagyon el voltam varázsolva, hirtelen túl jóval lepett meg a sors, nagyon szép, kiváló társ, a szülei is nagyon jófejek, imádjuk egymás elfoglaltságait és ráadásul közel lakunk egymáshoz. (Ezutóbbival mindig hadilábon álltam, 50 km-en belül sosem találtam barátnõt.) Az egész város tudja hogy együtt vagyunk, mindenféle nagyképûség nélkül mindenki ezen ábrándozik. Megjegyzem, a szülei már össze akarnak adni minket... Természetesen mindenkinek vannak hibái, nekem is, de Neki is. Egyre jobban kiidegel azzal, hogy mindent megmagyaráz, okoskodik, meg ilyenek. Ô teljesen más, mint én. Kerülöm a konfliktusokat, õ nem. Igyekszem elvegyülni a tömegben, de õ valahogyan mindig felhívja magára a figyelmet.

Nagyjából 1 hónaposak lehettünk, mikor csak pár centin múlt, hogy megcsaljam, majdnem elcsattant egy kósza csók... errõl senki nem tud, csak az a bizonyos hölgy, és én. A hab a tortán, hogy fülig szerelmes voltam a csajsziba, mielõtt összejöttünk barátnõmmel. Õ ezt a majdnem megcsalást megtudta, de hazugságban élek azóta, mivel durván megkavartam a dolgokat.

Aztán jöttek a szép idõszakok, minden rendben, majd veszekedések, aztán megint imádjuk egymást. Az még egy nagyon zavaró dolog, hogy rendszeresen kibeszél engem olyan embereknek, akire rohadtul nem tartozik a dolog.

Mostanában másra vágyom, nem arról van szó, hogy nem szeretem, de nem akarom minden szabadidômet vele tölteni, csinálni akarom a saját dolgaimat. Ha úgy akad egy nap, hogy mást akarok csinálni, akkor már vérig van sértõdve.

Nem tudom mit csináljak, néha már úgy vagyok, hogy inkább jobb lenne mindig más csajt szédíteni, de azért jó érzés, hogy "otthon várnak"... Erre varrjatok gombot! Már ki kellett adnom magamból. Csajszi 23, én 18


2013. jan. 29. 04:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha azon gondolkodol hogy talán jobb lenne nélküle bukott a dolog.Ha képtelenek vagytok megbeszélni hogy kicsit legyetek külön is bukott a dolog.Ha neked megéri az erőfeszítést hogy kibírd a csajt mert annyira szereted akkor oké,de dumálni kéne vele komolyan.
2013. jan. 29. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Éretlen vagy te ehhez a hölgyeményhez, az a helyzet...:S
2013. jan. 29. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jobb ha nem rabolod a lány idejét. Ahogy a 2. írta éretlen vagy még ehez, ami nem feltétlen baj, de ami nem megy azt ne erőltesd.
2013. jan. 29. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%

sztem ez nem éretlenség, erre csak egy valamit tudok neked írni ember : NŐK -.-" XD

teljesen máshogy gondolkodnak, tipikusan az a helyzet a tied, hogy inkább nem mondod meg neki a véleményedet, nehogy megsértődjön, na meg hogy azt hiszi hogy mindíg neki van igaza, meg hogy mindent jobban tud.

az én csajom is pont ilyen, de szerintem a nők többsége is ehhez hasonló,

sajnos nehéz olyan csajt találni, aki TÖKKÉLETTES, de nem kinézetre értem hanem mentálisan :)

na de senki se 100 as!

na szeva !

2013. jan. 29. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én tegnap szakitottam a baratommal. mert volt rengeteg tulajdonsaga amit nem bírtam elviselni.

többek közt ez is,hogy felhivta magunkra a figyelmet

sztem szakitsatok:S

17l, 19fiú volt

2013. jan. 29. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!