Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belebetegszem ebbe a lanyba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belebetegszem ebbe a lanyba. Nem akarok igy elni. Mit tegyek? Keressem fel?

Figyelt kérdés

Meg szeptemberben talalkoztunk es azonnal belezugtam. Csak egy baratnom volt eddig, nala sem igazan tudtam megnyilni, nem mukodott. Nincs tapasztalatom a lanyokkal, sokat benazok, szorongok. Rengeteg "platoi szerelmem" volt, illetve gyakorlatilag csak az volt.


Soha, de soha nem voltam meg annyira szerelmes, mint ebbe a lanyba. Kivulrol is gyonyoru, es ahogy beszelgettunk, szinte hatborzongato hasonlosagok derultek ki, pontosan ugyanazokat a konyveket olvastuk, ugyanaz volt a kedvenc filmunk, ugyanazokat csinaltuk, stb. Es nem meghodithatatlan, a szepsege melle nem nagykepu. Ha valakinel, itt azt ereztem, hogy ezt a lanyt nekem szanta az eg. Sokat talalkozgattunk, tudtam, hogy o is kedvel engem. Allandoan gondolkodtam, hogyan mondjam mindezt el neki, aztan egyszer raszantam magam. Nem rendeztem erkelyjelenetet, csak azt mondtam, hogy imadom ezeket a kis dolgait es szeretem. De igyekeztem azert laza maradni, mert tudom, hogy az ilyesmit 25 ev alatt nem igazan ertekelik. Azt hittem, ennek orulni fog.


Egy het mulva megkaptam a "legyunk csak baratok"-at. A baj az, hogy kisse kiborultam ettol, asszem tulsagosan elengedtem magam... elmondtam neki, hogy mar az elejen rogton belezugtam, meg ilyenek... azota gyakorlatilag nem beszelunk.


Meg mindig megvan az a kis cetlim, amire elso talalkozasunk utan felirtam, az igeretemet magamnak: hogy nem erdekel, mibe kerul, mi tortenik, ha kell utanemegyek ennek a lanynak, akkor is, ha elutasit, mert erzem, hogy o az, akire mar evek ota varok, hogy ilyen lanyt 10 evig se fogok talalni. De mit tegyek? Nem akarok egy lihego kutya lenni, aki hulyet csinal magabol azzal, hogy konyorog annak, aki nem is vonzodik hozza... de nem hiszem, hogy ez a helyzet, csomot logtunk egyutt es egyszer azt mondta, en vagyok eddig a legjobb "kero" vagy mit tudom en, akivel talalkozott...


Tonkreteszi az eletemet. Ahogy olvasom a blogjat, es elkepzelem, milyen jol erzi magat. En egesz nap a szobamban fekszem, kovalygok, nem jarok sehova. Az orvosom pszichologushoz kuldott es antidepresszanst irt fel. Nem erdekelnek a tanulmanyaim, semmi nem erdekel.


2013. jan. 25. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Hosszú. De este elolvasom és válaszolok.
2013. jan. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Antidepresszánst...! Hurrá, még egy elcseszett élet...


Nyugodj le. :) Ha annyi közös van bennetek, végy nagy levegőt, palástold a vonzalmadat, és kezdj el beszélgetni vele. Aztán csak történik valami, lehet hogy megtetszel neki. :)

2013. jan. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, keresd fel. Az meg nem tudom, milyen lány, aki nem értékeli, hogy belezúgtak.
2013. jan. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"Antidepresszánst...! Hurrá, még egy elcseszett élet...


Nyugodj le. :) Ha annyi közös van bennetek, végy nagy levegőt, palástold a vonzalmadat, és kezdj el beszélgetni vele."


DE EZ MÁR MEGTÖRTÉNT!!!! Ez volt a kiinduló helyzet. Innen alakult oda, ahol most tart. Most már mindegy, tudja, mit érzek.



"Aztán csak történik valami, lehet hogy megtetszel neki. :)"


Ha tetszek neki, akkor az eddig is így kellett, hogy legyen. Találkoztunk már hozzá elégszer.


"Igen, keresd fel. Az meg nem tudom, milyen lány, aki nem értékeli, hogy belezúgtak."



Akkor ha gondolod, mutatok neked jó sokat. Minden lány utálja, ha olyan zúg bele, akitől semmit nem akar.

2013. jan. 25. 20:03
 5/9 anonim válasza:

szerintem tartsd tiszteletben amit a lány akar. barátja van, vagy nincs? mert akkor hasonló a történet mint velem. egyáltalán nem akartam járni azzal a fiúval aki szerintem ebben az esetben most te vagy. nem a kinézete miatt, mert nem nézett ki rosszul, csak nem érdekelt annyira. aztán megértette, és csak úgy barátokként találkoztunk.. aztán beleszerettem, és azóta együtt vagyunk. hagyj időt neki, nem hiszem, hogy pszichológushoz kéne fordulnod:) kitartás, a lány is rá fog jönni, hogy kevés ilyen fiú van, aki ennyire mindent megtenne érte!:)

18/L

2013. jan. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ömm... szerintem ez nem igaz. Elvan, éli a maga kis életét, ezt tudom róla. Egyáltalán nem akar velem találkozni. Sosem ír rám. Így honnan ismerhetne ki?
2013. jan. 27. 11:59
 7/9 anonim válasza:
írj rá, így nem fog semmi történni, hisz ő maga mondta, hogy csak barátság. írj rá, azzal az indokkal, hogy tiszteletben tartod amit kér, nem akartad elijeszteni, kérdezd meg mivan vele, később meg kérj egy találkozót
2013. jan. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát haver, pacsi, ugyan ez van nálam is, dettó, csak annyi különbséggel, hogy még nem mondtam el neki, hogy mennyire tetszik. Félek úgy járok mint te :) De már nem nagyon bírom tovább én sem magamban tartani, aztán lesz ami lesz, még mindig jobb, ha nem akar semmit, mint ez a bizonytalanság, idegőrlő eléggé...
2013. jan. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ne ess az én hibámba. Lógjál vele, hülyítsd, tedd magad vonzóvá, titokzatossá, és a végén már talán ő fogja megkérdezni, hogy mit is akarsz tőle.
2013. jan. 27. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!