Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekes eset. Tanácsot ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes eset. Tanácsot ha kérhetnék?

Figyelt kérdés
Egy hosszú párkapcsolatom véget ért, most vége átgondoltam mindent hogy mit csináltam rosszul, és arra jöttem rá hogy testvéremként néztem rá, az ő családja az enyém is lett, nem is tudom hogy lehet ilyen. Jobban szerettem velük lenni mint a sajátomékkal. És szakítás után ez mind megszűnt, nagyon bánt ez a kialakult helyzet ,amit észre se vettem idáig. Egyedül vagyok most magányosan, nem találom a helyem. És csak az exemre tudok gondolni hogy miért voltam vele ilyen, miért nem barátnőként kezeltem. Szerelmes vagyok belé. Össze vagyok zavarodva, van kiút.
2013. jan. 29. 06:21
 1/4 anonim ***** válasza:
van ez így én is voltam igy, csak én nem testvéremnek kezeltem a pasit, hanem férfiként, és szerettem a családját-ők is engem.Tudom.
2013. jan. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel, nem te vagy az egyedüli és nem is te leszel az utsó, aki nem csak a társat veszíti el, hanem mindent, olyan embereket akiket szerettél:)


Mondjuk az tény: hogy erre kevesen jönnek rá, tehát pozitivum, hogy a miért fejtegetésedben eddig eljutottál.Dehát van még mit tanulnod, illetve kutatnod, mert messze van még a teljes igazság:D


Pár év, és majd talpra állsz.

2013. jan. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ebből már nem hiszem, hogy van kiút. :/

Fel a fejjel!

2013. jan. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez most egy új élet neked és minden kezdet nagyon nehéz. Idővel múlni fog az érzés is, addig is nem lesz könnyű időszakod. :(
2013. jan. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!