Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy barátnőmmel már nem nagyon tudunk miről beszélni?

Figyelt kérdés
én nagyon szeretem alig várom mindig hogy találkozzunk,de már nem olyan mint régen volt,mindig probálok a kedvében járni de néha úgy érzem ő már nem szeret,ha én nem mondom h szeretlek akkor ö nem is mondja,mint ha nem is kívánna már,nem vágyna arra hogy együtt legyünk :( fél éve vagyunk együtt.
2013. jan. 29. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Túl sok időt töltöttetek együtt. Túl sokszor használtátok a szeretlek szót, így elvesztette a hatását. Ez van amikor az ember nem bírja türtőztetni magát, és mindent gyorsan azonnal akar...

Kicsit hosszabb ideig ne találkozzatok, menjetek el külön-külön szórakozni, sportolni bármi, csak külön legyen, hogy aztán tudjatok mit mesélni egymásnak. Ha a beszélgetés újra elindul akkor esély lehet a szerelem felizzítására is. Ja és a "szeretlek" szót felejtsd el az esküvőig... ;)

2013. jan. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eddig hogyan nézett ki a beszélgetésetek? Mert ha ilyenformán akkor ne csodálkozz: Szeretlek!....Én is nagyon szeretlek....dugunk?.....dugjunk!.....jo volt?.....csodás!....Szeretlek....Én is........
2013. jan. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!