Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nóniusz18 kérdése:

Érdemes így folytatni?

Figyelt kérdés
A párommal 2 hónapja vagyunk együtt.Annak ellenére, hogy nagyon gondoskodó és figyelmes, úgy érzem az érzelmeim iránta kezdenek fakulni: csak barátként tekintek rá. Mit tanácsoltok?
2013. jan. 29. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Két hónap kevés idő ehhez. Vagy már az elején sem szeretted igazán, vagy az ismerkedésetek alat ő játszotta túl magát és mikro megkapot visszatért rendes üzemmódba ami mér nem felel meg.
2013. jan. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

felejtős.


Szépen emeld a kalapod:)

2013. jan. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az elején szerelmes voltam bele,ezt még hozzá kell tennem, másképp nem vágtam volna bele a kapcsolatba.
2013. jan. 29. 10:22
 4/7 ASOT ***** válasza:

Ez egy hirtelen fellángolás volt szerintem, ami hamar ki is aludt.

Ez olyan mint mikor egy száraz papírt meggyújtasz, hamar fellángol, de hamar el is ég.


Amugy meg ha csak barátként tudsz rá tekinteni, az kevés egy kapcsolathoz. De neked kell tudnod h mit is érzel valójában. Hacsak tengődsz lengődsz a kapcsolatban és najóvan van valakim, akkor ne folytasd.

2013. jan. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18 eves vagy es ket honap alatt szetraktad a labad, gratulalok.
2013. febr. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennek így semmi értelme, lépj tovább.
2013. febr. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bocs, de a kérdező nem írta, hogy szét tette volna a lábait.....
2013. febr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!