Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez mi akar lenni?

Figyelt kérdés
van egy lány aki tetszik sokat szemezünk, élőben jól elvagyunk, de ha írok neki nem ír vissza(pedig már többször ráírtam)
2013. jan. 29. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Leszar.Ezért nem kell lányokat kérdezni.
2013. jan. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem érdekled,pont.
2013. jan. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"szemez" nèzőpont


fiu: já, el se hiszem rám nézett,de jo buxa biztos én is bejovok neki...já megint rám nézett!

Lány: mi a f.szt bámul az nyomorék.....já,milyen gnóm feje van!

2013. jan. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

túl rámenős vagy próbáld egy kicsit hanyagolni ne írj rá vagy ha rá írsz akkor pl egy indokkal hogy : bocs nem tudod mi a házi kémiából, meg hogy mi volt a negyedik pont a töri vázlatban és ha ír vagy választ ad akkor köszönd meg és by !

lehet siker lesz, de lehet hogy nem (ezt a lehet hogy nem et ezt úgy értem hogy ha tetszel te is neki akkor rá harap, ha nem akkor meg nem tetszel neki stb. ..)


ha meg személyesen találkozol vele akkor is csak simán ...

! >>>>!DE!<<<< ! - ne úgy hogy egyik nap majdnem elhívod randira másnap meg : szia, cső ....aztán ennyi


ha teheted akkor inkább ez a "leépítés" ne mint mondtam egy nap alatt történjen meg, hanem pár nap (3-4) hogy érezze hogy elhidegülsz tőle és hogy ha érez irántad tényleg valamit akkor majd alakulni fog :D



15/f

2013. jan. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondold át a hármas álláspontját. Van benne valami, sőt!
2013. jan. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
csak egy gáz van a 3sal hogy nincs nyomi fejem hasonló lányoknak tetszem de az a lány fogott meg
2013. jan. 29. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!