Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti elfogadnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti elfogadnátok egy olyan pasit aki utál sportolni és edzeni, de rendes és szeretetet akar?

Figyelt kérdés
Próbáltam többször edzeni, hogy jobb legyen az alakom, és többször csináltam edzéseket eredménytelenül volt mikor több hónapokig edzettem, de semmit se változtam, meg valahogy sose érzem jól magam edzések közben. Amugy 186 cm vagyok és 100kg. Külsőleg én se várom el, hogy edzett legyen egy lány csak, hogy szép legyen az arca.
2012. nov. 18. 00:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Hát szerintem bőven van olyan lány, aki mondjuk kicsit molett, de rendes és szép az arca. Nekik biztos bejönnél. Én személy szerint nem szeretem ha egy férfi punnyadt, de magammal szemben is magasak az elvárásaim, megyek is edzeni rendszeresen. 21/L
2012. nov. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Nem. Nem arról van szó, hogy nem szeretsz sportolni, hanem arról, hogy eljutottál erre a szinte. Minimális mozgással amit a napi munka jelentene és mérsékelt étkezéssel nem lehetnél 100kg. Olyan nem kell aki elhagyja magát.
2012. nov. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
a csajoknak nem jönnek be a lusta pasik, főleg ha kövérek akkor mégannyira se
2012. nov. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nekem az átlagos testalkatú lányok jönnek be, és ha valaki emiatt elutasít azt jól felpofozom.
2012. nov. 19. 18:25
 5/26 Kati1994 válasza:
Valami ott nem stimmel, sokat esszel vagy keveset mozogsz! Ha viszont nem tudsz változtatni keres egy 80 kilós csajt és legyél boldog vele mert nem gondolhatod komolyan hogy 100 kilósan majd ha nem is vékony de egy átlagos 60 kilós nőt találsz?! Mindenki a saját köreiben keresgéljen!
2012. nov. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nem leszek boldog olyan nővel megfojtok egy átlagos nőt ha elutasít.
2012. nov. 24. 18:46
 7/26 anonim ***** válasza:
Ajánlom, hogy fordulj pszihiáterhez ebben az esetben.
2012. nov. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Voltam már sz.rt sem érnek, csak gyógyszereket tudnak feliratni, és azok se érnek semmit.
2012. nov. 24. 18:54
 9/26 anonim ***** válasza:
látom más baj is van veled srác
2012. nov. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
csak nehogy neked rugdossák meg a zsíros májadat
2012. nov. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!