Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6 éve járok a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 éve járok a barátommal, szakítottunk 3 hónapja, kiderült h más lánnyal kavart míg szüneteltünk, Nemrég kibékültünk a barátommal, de most h ez kiderült nem tudom mit higgyek/mit tegyek? Hagyjam ott? Hogy gondolja ezt ló nincs szamár is jó?

Figyelt kérdés
Nem jöttek össze a lánnyal (gondolom),de tagadja h köze lett volna a lányhoz. És nem a barátomtól tudok a "titkos kapcsolatukról".mivel ő tagadja
2013. jan. 28. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
De most komolyan, mi az hogy szakítottatok 3 hónapra?? Ha szakítottatok, akkor azzal dug, akivel akar.. Vagy Te ezt úgy képzelted, hogy vonuljon kolostorba, amíg te a 3 hónap alatt kiéled magad? Ha ez zavar minek szakítottatok? Hová fajul ez a világ Istenem...
2013. jan. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, hogy szünet, ezt mégis hogy gondoltad.

Szemrehányás olyanért, ami akkor történt, amikor együtt sem vagytok? Szerintem ne fáraszd és szakíts vele, egyszerűbb, ennek így mi értelme van?

2013. jan. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hagyd ott! Jobb lesz neki végre. (Azt sem tudod, hogy mi történt a "szünet" alatt. "Kavart". Mit is jelent az konkréten? De fel vagy háborodva.)
2013. jan. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha szakítottatok, akkor azt csinál, amit akar, ezt nem vetheted a szemére. Az megint más téma, hogy korán vigasztalódott. Mert még alig szétmentetek, ő egy másik lánnyal kavart és akkor valóban felmerülhet benned, hogy mennyit is értél neki, ha 3 hónapot sem bírt ki más nő nélkül. De azért egyet ne felejts! A szex nem az érzelmeken múlik. A szex a testi vágyaink kielégítése és nem azzal, akit szeretünk, hanem azzal, akit megkívánunk. És attól, hogy ő egy másik lánnyal volt, még nem jelenti azt, hogy téged elfelejtett, csak lehet így próbált meg elfelejteni vagy csak szexhez volt kedve.

Van aki képes rövid időn belül mással lenni és van aki nem. Ő az elsőre példa. De még egyszer mondom, ettől az érzései nem biztos, hogy változtak irántad.

2013. jan. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az h "kavart" aztjelenti h találkoztak,sex stb. de nem jártak,miközben "szünteltünk" végig keresett h szeret csak időre van szüksége,talizgattunk és párhuzamosan talizott a másik lánnyal is ezért vagyok felháborodva.
2013. jan. 28. 10:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a szünet dolog akkora marhaság, hogy az hihetetlen. 6 év után meg gondolom örült, hogy végre kapott más nőt is. Ha már szünetre van szükség egy kapcsolatban, az már régen rossz. Én ilyenbe bele se mennék.
2013. jan. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mit gondoltál?Egyébként meg milyen kapcsolat az hogy szünet van?A szünetet úgy értem hogy szabad vagyok!,habár soha nem volt szünetem senkivel,de ha mégis biztos keresnék valakit!

38F

2013. jan. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2013. jan. 28. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!