Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem egy életen át, hisztek ebben?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:

régebben hittem benne, igazából még fél éve is hittem benne. de mióta van barátnőm, ez esélytelen. hülyeség az egész.

19F

2013. jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az biztos, hogy van, akit soha nem fogok elfelejteni, de hogy örökké szeretném-e... nemhiszem
2013. jan. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Te hiszel?
2013. jan. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem, drágáim mindenki tudja hogy a szerelem egy idő után átalakul. Maximum azt tartom lehetségesnek hogy: pár a hátralévő életen át.
2013. jan. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Ebben csak az ilyen életbölcsességgel teli " azt hiszem hogy Dalai Láma szintjén vagyok" 16 évesek hisznek, akik várnak a fehér lovon délcegül vonuló hercegre, akivel majd élete végeig szerelemben és boldogságban élnek. Elég sok van a fajtájukból az a helyzet.
2013. jan. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, ahogy valaki előttem írta, inkább az, hogy soha nem felejtem el. Bár én reménytelen típus vagyok, én még hiszek :D
2013. jan. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges... ha a két megfelelő ember talál egymásra...
2013. jan. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehetséges. Persze még nem haltam meg, szóval nem lenne helyes ha azt mondanám, hogy tapasztalatból mondom, de tény, hogy csak azon múlik, hogy kik vannak együtt.
2013. jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én abban hiszek, hogy vannak emberek, akik egymáshoz valók. Lehetnek ők teljesen különbözőek, ha azt érzik egymás nelkül nem megy. A szerelem egy idő után átalakul más érzéssé. Nem tudom leírni mi is pontosan, de kicsit olyan, mintha egymástól függne a két ember, külön nem képesek boldogok lenni. Én ezt 9 év után érzem, magamnál jobban szeretem őt, de ez már tényleg nem az a rózsaszín köd és pillangók az ember gyomrában érzés. Sokkal erősebb annál.
2013. jan. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy a kezdeti szenvedély azért már nem lángol annyira a legtöbb idős párnál, akik már majdnem egy életet leéltek együtt, de erős érzelmek köthetnek egymáshoz akár egy életen át is. Nevezhetjük mélyebb, de nyugodtabb szerelemnek, vagy nagyon erős házastársi szeretetnek, kinek hogy tetszik, ki hogy érzi.
2013. jan. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!