Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges szerelem úgy h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges szerelem úgy h személyesen sose találkoztam az illetővel?

Figyelt kérdés
Eddig csak chaten beszéltem vele,képet láttunk egymásról..de nagyon jó vele :) órákat beszélünk,megfogott a személyisége,stílusa :)
2013. jan. 29. 23:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de a valóság mindig más. Célszerűbb minél előbb találkozni.
2013. jan. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ez jelenti azt amikor valakien ka szeméyliségébe szeretünk bele. Gyakori eset csak iylenkor ugye egy idö után megérkezi ka kép és vagy egy kelelems, vagy egy csalódot "ó" val ér véget a besézlgetés... :(
2013. jan. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Már túl vagyunk a képcserén :)
2013. jan. 29. 23:31
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak egy álomképbe szerettél bele.Megtévesztő,én is így jártam az exemmel.
2013. jan. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Háááát...csak ne legyen pofára esés a vége :)
2013. jan. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez max. fellángolás.
2013. jan. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Talán nem lesz az...
2013. jan. 29. 23:34
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehetséges:),én vagyok az élõ példa.Öt hónap alatt egy fellángolás elmúlik,itt pedig nem gyengûltek az érzelmek,hanem erõsödtek.A srác nagyon ari,és bár csak képeket láttam rólla,:) tudom jól mire számíthatnék személyes talit illetõleg.A személyiségét is levezettem nagyjából,tudom milyen így sem kûlsõleg,sem belsõleg nem csalódnék.Huuh :),persze beszéltünk is a hangja is olvasztó....,úgyhogy hajrá fiatalok!
2013. jan. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Utolsónak, remélem összejön Nektek :)

Nálunk meg majd kiderül h mi lesz...

2013. jan. 30. 09:19
 10/12 anonim ***** válasza:
:)))A remény hal meg utóljára,kitartás nektek is happy-end-et kívánok!:)
2013. jan. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!