Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csúnya, gebe és túl magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya, gebe és túl magas lányként nem kellek egy fiúnak sem! Hogyan fogadjam el, hogy örök magányra vagyok ítélve?

Figyelt kérdés

Soha az életben egyetlen fiú sem volt még, aki bepróbálkozott volna nálam, de olyanról sem tudok, akinek egyáltalán bejöttem volna. Sajnos középsuliban is sokat csúfoltak a kinézetem miatt. Eljárok a barátnőimmel szórakozóhelyekre, hiába, még akivel kissé bátrabban én kezdeményeztem ismerkedést, az is elhajtott :( Többször hallottam magamról vissza, hogy bányarém vagyok, és úgyse kellek senkinek :(( Társkereső dettó :(


Pedig amúgy értelmes embernek tartom magam, nemsoká kezemben az első diploma, amit munka mellett csinálok, szeretek olvasni és koncertekre, programokra járni. De ez senkit nem érdekel, mert nemhogy a jóképű, de még a csúnya fiúk is a szép lányokra hajtanak, engem maximum amolyan maradéknak vagy még annak sem tartanak. Nyávognak, amiért nem kellenek a plázacicáknak, de egy szerető, kedves barátnő meg nem kell nekik, mert nem 90-60-91-es bombázó :(


2013. jan. 30. 09:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
42%
Biztos nálad is jó magasak az igények...
2013. jan. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Engem egy csunya, gebe (de annyira, hogy szinte melle sem volt), tul magas, buta lány dobott. Nem tudom miért, de teljesen oda voltam érte, a látványa izgalomba hozott.
2013. jan. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 winR ***** válasza:
Tudom közhely, de mindenkinek megvan a párja. Olyan 21-22 lehetsz? Még fiatal vagy, ne keseredj el.
2013. jan. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nincsenek magas igényeim, nem kell hogy jóképű vagy gazdag párom legyen, csak valaki, aki engem akar. De még olyan sem volt, hogy bárkit akár elutasíthattam volna az igényeim miatt..... nem tudom, miért ennyire felszínesek a pasik, de ezt tapasztalom :(
2013. jan. 30. 09:35
 5/22 anonim ***** válasza:
küldenél magadról képet?
2013. jan. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 winR ***** válasza:
Szerintem is jó lenne egy kép, akár az arcod letakarásával is. Öltözködésed milyen? Divatos, régimódi?
2013. jan. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Fényképet kérünk!!!
2013. jan. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, nem fogok anonim oldalon képeket küldözgetni magamról.
2013. jan. 30. 09:43
 9/22 anonim ***** válasza:
40%
De igen, magasak az igényeid, különben nem írnál ilyet. Biztosan van, akinek tetszel, csak te észre se veszed, mert nem úgy néz ki, amilyennek te képzeled a herceget fehér lovon.
2013. jan. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 winR ***** válasza:
Pedig segítene sokunknak a válaszadásban! Takard le az arcodat!!!!
2013. jan. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!